Воскресенье, 27 Январь 2019 11:22

Баскетбол. ВЛ. БК «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ» - «СумДУ» 76:54.

Опубликовано в Криворожский спорт

БК «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ» на власному майданчику впорався із клубом «СумДУ» 76:54.

26-го січня у Кривому Розі відбувся перший поєдинок 12-го туру Вищої ліги України з баскетболу. Однойменний клуб приймав суперників із Сумського державного університету. Господарі майданчику грали без свого капітана Владислава Унгуряна, який перебуває у лазареті клубу.

У стартовій чверті команди йшли майже нога в ногу, а сумчани не давали піти криворіжцям у великий відрив. Повів червоно-білих за собою Дмитро Василенко – дев’ятка господарів ніс найбільшу загрозу кошику суперників. Міні-ривок від підопічних Сергія Корабльова дозволив їм відірватися від «СумДУ» на дев’ять очок – 37:28.

Третя чверть запам’яталася гойдалками у виконанні двох клубів. Спочатку до 18 балів збільшили відрив господарі, проте команда із Сум не опустила руки, вдвічі скоротивши відрив. За рахунку 58:46 на користь «Кривого Рогу» господарі взяли гру під свій контроль і в останні 10 хвилин довели матч до впевненої перемоги 76:54. Найбільше допоміг своїй команді Дмитро Василенко, який набрав 25 пунктів (4 з 7 триочкових).

Прочитано 44 раз Последнее изменение Воскресенье, 27 Январь 2019 11:24