Вторник, 04 Декабрь 2018 20:23

Баскетбол. ВЛ. "Кривий Ріг-КНУ-КДПУ" – "Прометей"– 71:73.

Опубликовано в Криворожский спорт

2-го грудня у спорткомплексі «КНУ» у Кривому Розі відбувся другий матч 7-го туру Вищої баскетбольної ліги України. Місцевий однойменний клуб приймав СК «Прометей» (Кам’янське). Криворіжці жадали реваншуватися за розгромну поразку днем раніше.

Але початок поєдинку знову краще провели гості. Баскетболісти з Кам’янського виграли першу чверть 20:13. На ривок суперників підопічні Сергія Корабльова зреагували якнайкраще. У другій десятихвилинці перевага «Прометея» була не тільки нівельована – криворіжці вперше за два матчі вийшли вперед. Червоно-білі значно краще оборонялися, ніж робили це днем раніше. Це і дозволило піти на велику перерву в статусі лідера в поєдинку – 45:38.

Протягом третьої чверті відрив «Кривого Рогу» від опонентів сягав 11 очок. Проте команди діяли більш-менш рівно, що і залишало перевагу господарів у сім пунктів – 63:56. Атакуючий потенціал наших гравців значно знизився в заключній десятихвилинці. Натомість баскетболісти «Прометею» більш-менш стабільно завершували атаки влучними кидками. Гості вирвалися вперед під завершення зустрічі. «Кривий Ріг» мав спробу вирвати перемогу, але дальній кидок Водолазського трохи не долетів до кошика. Поразка команди Сергія Корабльова 71:73.

Джерело: Спортивний Кривбас

Прочитано 13 раз Последнее изменение Вторник, 04 Декабрь 2018 20:27