Воскресенье, 02 Декабрь 2018 07:25

Баскетбол. ВЛ. "Кривий Ріг-КНУ-КДПУ" – "Прометей"– 75:107.

Опубликовано в Криворожский спорт

БК «Кривий Ріг» у битві за першу сходинку програв кам’янському «Прометею» 75:107.

1-го грудня у спорткомплексі «КНУ» пройшов перший поєдинок 7-го туру Вищої ліги України з баскетболу. БК «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ» на своєму майданчику приймав «Прометей» з Кам’янського. Зі стартових хвилин зустрічі на паркеті домінували гості. Перша чверть за лідерами чемпіонату 32:22. Спроби криворіжців скоротити відставання до перерви успіху не мали – 56:46 на користь «Прометея».

Потужний напад кам’янського клубу не залишав шансів підопічним Сергія Корабльова бодай наблизитися до суперників. У двох заключних чвертях криворізькі баскетболісти нічого не зуміли протиставити гостям. Тому з кожною хвилиною перевага «Прометея» зростала. Розгром «Кривого Рогу» завершився рахунком 75:107. У господарів найрезультативнішим став капітан Сергій Старцев – 20 очок.

Поквитатися Кам’янському за прикру невдачу криворіжці матимуть змогу вже 2-го грудня. Початок гри у спорткомплексі «КНУ» об 11:00.

Джерело: Спортивний Кривбас

Прочитано 26 раз Последнее изменение Воскресенье, 02 Декабрь 2018 07:28