Вторник, 06 Ноябрь 2018 11:57

Баскетбол. ВЛ. "Кривий Ріг-КНУ-КДПУ" – "Харківські Соколи"– 83:66, 78:81

Опубликовано в Криворожский спорт

3 листопада у спорткомплексі КНУ відбувся один з поєдинків 4-го туру чемпіонату України з баскетболу серед команд Вищої ліги. Криворізький однойменний клуб приймав на своєму паркеті команду «Харківські Соколи».

Старт поєдинку пройшов у рівній боротьбі. Жодному з колективів важко було віддати певну перевагу. А очки спортсмени набирали неквапливо. Невелике відставання від гостей червоно-білі ліквідували під кінець першої половини зустрічі. На перерву команди пішли за рахунку 33:33.

Третя чверть стала вирішальною у двобої. «Кривий Ріг» потужно провів 10 хвилин після перерви, занісши до свого активу одразу 30 балів – 63:50. Усі спроби «Соколів» врятувати матч були невдалими. Підопічні Сергія Корабльова не відпустили суперника і довели матч до перемоги 83:66.

4 листопада у спорткомплексі КНУ відбувся другий поєдинок 4-го туру чемпіонату України з баскетболу серед команд Вищої ліги. «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ» зійшовся у дуелі проти «Харківських Соколів».

Зустріч цих клубів днем раніше не віщувала для криворіжців легкої гри. Після поразки господарям 66:83 у першому матчі харків’яни зібралися та дали ще більш гідний бій свому противнику. З дебюту поєдинку «Соколи» були на крок попереду, тому червоно-білі мусили постійно наздоганяти гостей. На велику перерву команди пішли за рахунку 31:37.

Підопічні Сергія Корабльова, як і в першому матчі, потужно провели третю четверть. Саме в ній «Кривий Ріг» нівелював перевагу харківського клубу. Господарям знову допомагали трьохочкові від Артема Водолазського. У заключній четверті наші земляки навіть вийшли вперед. Перевага криворізьких баскетболістів сягнула максимальних семи балів. Втім кілька невдалих атак, зокрема три поспіль фоли у нападі, дозволили «Соколам» перехилити шальки терезів на свій рахунок. 78:81 – перемога за гостями.

Джерело: "Спортивний Кривбас"