Понедельник, 26 Ноябрь 2018 18:59

Баскетбол. КУ. 1/8 фіналу. "Хімік" - "Кривий Ріг-КНУ" - 109:75

Опубликовано в Криворожский спорт

Криворізький баскетбольний клуб двічі програв одному з фаворитів сезону – команді «Хімік» з Южного.

25-го листопада відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Кубка України з баскетболу. У спорткомплексі «Олімп» в Южному зустрілися місцевий «Хімік» та БК «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ». Днем раніше червоно-білі програли своїм суперникам 46:90. Тому другий поєдинок ставав формальністю.

До честі господарів майданчику, вони випускали основних гравців, проявивши повагу до колективу Сергія Корабльова. В перші десять хвилин на паркеті ще була інтрига – 26:23 на користь «Хіміка». Втім примарні надії на реванш від криворіжців затьмарила провальна друга чверть (29:13).

Після перерви у Южного частіше з’являлися молоді баскетболісти та резервісти. «Кривий Ріг» також застосовував ротацію складу. «Хімік» не віддав жодної чверті опонентам і оформив другу поспіль впевнену перемогу 109:75. Найрезультативнішим гравцем матчу став капітан гостей Сергій Старцев – 20 балів. Криворізький клуб тепер зосереджується на боротьбі за високі місця у Вищій лізі.

Прочитано 52 раз Последнее изменение Понедельник, 26 Ноябрь 2018 19:02