Пятница, 08 Март 2019 08:52

ФК "Кривий Ріг" - переможець Зимового турніру пам'яті Новікова!

Опубликовано в Криворожский спорт

ФК "Кривий Ріг" - переможець Зимового турніру пам'яті Новікова!


У "Золотому матчі" за звання кращої команди Зимового турніру ім.Новікова зійшлись давні знайомі ФК "Кривий Ріг" та ФК "Колос" Софіївка. Слід зазначити, що суперник був дуже серйозний - володар Кубку та Суперкубку міста. До поточної зустрічі суперники 4 рази зустрічались на футбольному полі і усі 4 матчі закінчилися нічийним результатом, а у фіналі кубку "Колос" переміг у серії пенальті. Тому поточний матч носив принциповий характер для гравців нашого клубу. Заходячи наперед зазначимо, що нарешті вдалось перервати безпереможну серію та стати володарями Кубку.
Гра видалась цікавою для глядачів та нервовою для тренерів. ФК "Кривий Ріг" більше володів м'ячем та намагався взламати оборону суперника в позиційних атаках, у свою чергу у гравців ФК "Колос" було декілька небезпечних контратак і вони мали можливість відкрити рахунок у матчі. Було помітно великі проблеми в обороні команди Платонова після швидких випадів софіївчан. Втративши декілька напівмоментів ФК "Кривий Ріг" все ж таки відкрив рахунок. Це Белей пробив з-за меж карного майданчика, а Стретович перший встиг на добивання, забивши як виявилось "золотий м'яч" на турнірі.
На другий тайм тренер Валентин вікторович незадоволений грою команди, як в обороні, так і в атаці змінив Боярина на Левчука і Мазенко став грати у центрі захисту, а перспективного 16-тирічного Лєгостаєва змінив бомбардир Аль-Азумі. Гра команди поперерві значно покращилась і вже не виникало небезпечних моментів біля воріт Плєханова, а в атаці активно комбінували Нікулін-Белей-Стретович та Аль-Азумі. Але другий м'яч було забито внаслідок помилки до сьогодні гравшого безпомилково воротаря "Колоса" Пазенко. Нікулін дальнім пострілом пробив, здавалось би у руки воротареві, але Роман не зміг зафіксувати м'яча та пропустив гол. Далі гра проходила вже у спокійному руслі. Платонов дав змогу пограти та отримати досвід молодим гравцям команди.
Вітаємо ФК "Кривий Ріг" з перемогою та здобуттям кубку. Дякуємо за підтримку усім уболівальникам, що були присутні на матчі, а також Футбольному клубу "Колос" Софіївка за чесну та спортивну боротьбу на футбольному полі.

Прочитано 129 раз Последнее изменение Пятница, 08 Март 2019 08:55

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Реклама

sudS sudsm