Пятница, 08 Февраль 2019 21:05

Футзал.Супер лига. Результаты 11 тура. Статистика, турнирная таблица, дисциплинарные санкции

Опубликовано в Криворожский спорт

2-го лютого відбулися 5 матчів 11-го туру серед команд Суперліги Кривого Рогу з футзалу.

«Конкорд» – «КНУ» 6:4 (3:0)

За цікавим сценарієм розвивалися події у стартовому матчі туру. «Конкорд» впевнено провів перший тайм, забивши студентам три голи без відповіді. На старті другої 15-хвилинки їх перевага зросла до п’яти м’ячів (хет-трик у активі Романа Гречки). Проте гравці «КНУ» не склали зброї та ледь не створили неймовірний камбек. Підопічні Сергія Ганзікова протягом чотирьох хвилин чотири рази забили суперникам та закрутили інтригу до максимум. Але кращій снайпер «Конкорду» Олександр Малюшко під кінець зустрічі приніс своїй команді непросту перемогу 6:4.

«Веселе» – GaS_On 6:1 (4:0)

Головний аутсайдер турніру за всіма статтями програв амбітній команді «Веселе». Ще до перерви у цій зустрічі стало все зрозумілим, адже «біло-сині» вигравали 4:0. У другому таймі футболісти «Веселого» спокійно довели матч до впевненої перемоги 6:1. Три м’ячі на рахунку Дмитра Гужви.

«Штурм» – «ЕТЦ» 4:2 (1:1)

Штурмовики в непростій дуелі переграли команду «ЕТЦ». У першій половині поєдинку колективи обмінялися голами – 1:1. Несподівано «Штурм» пропустив по перерві, проте знайшов у собі сили не тільки відігратися, але й вирвати перемогу. Два вирішальних м’ячі забив Олександр Хрищенко – 4:2. Бойовий матч завершився шістьма жовтими картками та одним вилученням.

«Фаворит» – «129 квартал» 8:5 (4:2)

Цікавий матч видали «Фаворит» та «129 квартал». Здавалося, беззаперечний лідер турніру має впевнено вигравати суперника з нижньої половини таблиці. Проте кварталівці продемонстрували непогану гру, тримавши глядачів у інтризі. Кілька разів аутсайдери пари скорочували рахунок та поверталися у гру, але клас гравців «Фавориту» таки взяв своє. У переможців хет-триком відзначився Юрій Лопін, який покращив свої бомбардирські показники – тепер у форварда 22 голи. А підопічні Артема Хмари після перемоги 8:5 зберігають за собою першу сходинку в першості.

«Єдність» – «ПівнГЗК» 8:2 (3:1)

Нікопольська «Єдність» впевнено перемогла клуб Північного комбінату. До перерви гості забезпечили перевагу у два м’ячі – 3:1. А ось у другій 15-хвилинці футболісти з півночі міста посипалися, що призвело до розгромної поразки з рахунком 2:8. У «Єдності» хет-триком відзначилися Денис Киселевський, а дублями Денис Цеглов та Сергій Ксенофонтов.