ЧО 2017. 10-тур. ФК "Авангард" - ФК "Кривой Рог" - 3:4

Опубликовано в Криворожский спорт

15 липня. Субота. 18-00. ст. Авангард. м. Покров.
ФК "Авангард" - ФК "Кривий Ріг" 3-4 (1-1).
ФК Кривий Ріг: Рожков Володимир, Сосєдко Владислав, Мосін Антон (Насєкін Олег), Лихненко Владислав, Ковтуненко Артем, Михайлевський Сергій(к), Пшелуцький Максим (Стретович Тарас), Гвоздєвич Сергій (Хорольський Костянтин), Кудь Антон (Штурко Юрій), Щербаков Костянтин, Тарасюк Максим (Бабенко Владислав).
 Забігаючи наперед, хочеться сказати, що матч видався супервидовищним та багатим на емоції. Глядачів, яких зібралося чимало, не пожалкували згаяного часу так точно.
ФК "Авангард" першими відкрили рахунок та невдовзі Макс Тарасюк його зрівняв. 1-1 і команди йдуть на перерву. А от основні події розгорнулися у другому таймі. ФК "Авангард" довго не чекаючи , робить рахунок 2-1 і 3-1.  І тут настала черга ФК "Кривий Ріг" проявити бійцівські здібності.  Артем Ковтуненко зі штрафного скорочує рахунок, Сергій Михайлевський його зрівнює , а Влад Сосєдко, головою вколочуючи м'яча у сітку, ставить переможну крапку. В текстовому варіанті це виглядає блідо і стисло, але повірте, боротьба на полі точилася серйозна. Були й штрафні й жовті картки й словесні баталії, які ледь не перейшли в тілесні. Але все добре, що добре закінчуюється.-)
 Вітаємо усіх прихильників ФК "Кривий Ріг" з вольовою перемогою, чекаємо приємних сюрпризів від наших земляків з Кривбасу та Пенуелу, які 16 липня зустрічаються з Петриківкою та ВПК-Агро відповідно...
P.S. За попередньою домовленістю, перенесенний матч ФК "Кривий Ріг" - ФК "Авангард" відбудеться 22 липня у суботу.

Джерело: Прес-служба ФК «Кривий Ріг»

Прочитано 62 раз Последнее изменение Суббота, 15 Июль 2017 19:10