Воскресенье, 13 Август 2017 11:26

ЧО 2017. 11-тур. ФК "Авангард" - ФК "Кривбасс" 2:1

Опубликовано в Криворожский спорт

"Авангард" Покров - "Кривбас" Кривий Ріг 2:1 (2:1)
Суперліга Дніпропетровської області з футболу 2017 року. 11-й тур. 12.08.2017 року. 17:00. м. Покров. Стадіон "Авангард". +32 градуси. 300 глядачів.
Арбітри: Попов Павло, Гарьковий Віталій, Шмалько Вадим (всі м. Дніпро). Інспектор: Очкуренко Олександр (м. Нікополь)
"Авангард": Лутай, Коваленко, Кінсчин, Гіберт, Ткаченко (Ковальчук,74), Литвиненко (Кушелюк,75), Кульчицький, Купріянов, Цуркан (Самойлов,67), Стоянович (Медведєв,84), Ємець
"Кривбас": Юрочко, Швед, Левчук, Зінченко, Бондар (Литвиненко,32), Левкович (Ессомба,86), Кобилінський (Баштаннік,88), Корнійко (к) (Білий,52), Альазумі, Уланов, Атанов
Голи: Купріянов,8, Ємець,23 - Альазумі,44
Попередження: Стоянович,83, Медведєв,84, Коваленко,86 - Зінченко,58, Левчук,61, Литвиненко,65
Вилучення: Литвинеко,85 - повторне попередження

У 2-му таймі наша команда значно переграла свого суперника. Варто відзначити, що хлопці показали гідну гру!

Також у другій половині гри ФК "Кривбас" тричі завоював право 11-метрового удару, які суддя так і не призначив.

Ще однією важливою подією другого тайму стала жовта, а слідом і червона картка нашому гравцеві - Вані Литвиненко.

Підсумовуючи матч 11-го туру, хочемо привітати Муххамеда Альазумі із забитим голом у ворота ФК "Авангард", подякувати всій команді за боротьбу на полі, побажати благополучної дороги додому і набратися сил на матч пам'яті Юрія Распутіна, який відбудеться вже завтра об 11:00 на стадіоні "Спартак"!

Дякуємо всім уболівальникам, які підтримували сьогодні ФК "Кривбас"! Чекаємо на вас завтра! До зустрічі на трибунах!

Источник: ФК "Кривбас" Кривий Ріг
Прочитано 112 раз Последнее изменение Воскресенье, 13 Август 2017 11:31