НАШІ ПАРТНЕРИ

Понеділок, 13 вересня 2021 13:11

Відбулась урочиста церемонія нагородження переможців та призерів міських змагань дитячо-юнацької футбольної ліги сезону 2020-2021 років

11 вересня, у день фізкультури та спорту, відбулась урочиста церемонія нагородження переможців та призерів міських змагань дитячо-юнацької футбольної ліги сезону 2020-2021 років. Усі учасники були нагородженні кубками, медалями та пам’ятними призами.
         Церемонію проводили почесні гості:

- Директор Департаменту у справах сімї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради - Лавренко Світлана Іванівна

- Заступник Директора Департаменту у справах сімї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради – Ступак Олександр Миколайович

- Президент професійного футбольного клубу «Кривбас» - Караманіц Костянтин Федорович

- Віце-президент футбольного клубу «Кривбас» - Михайличенко Артем Сергійович

- Голова федерації футболу міста Кривого Рогу – Левицький Ігор Васильович, які звернулися до молодих спортсменів, привітали зі святом та побажали ще більше перемог в майбутньому.

Після привітання розпочалася церемонія нагородження юних лауреатів:

Вікова категорія Ю-9 , діти 2012 року народження.

3 місце в міському Чемпіонаті «Дитячо-юнацької футбольної ліги» посіла команда Криворізької філії спортивного клубу «Локомотив» - тренер -  Віталій Поляков

Срібні медалі у віковій категорії Ю-9 здобула команда Християнського футбольного клубу «Пенуел». Тренер – Владислав Фурман.

А чемпіоном міста у віковій категорії Ю-9 сезону 2020-го -21-го років стала команда футбольної академія «Кривбас». тренер – Євген Кушніренко.
Зазначимо: команди футбольної академії «Кривбас» в минулому сезоні виступали під назвою «Гірник»

Кращим бомбардиром у віковій категорії Ю-9 став гравець команди «Пенуел» - Денис Шевченко. Його результат – 16 голів.

Вікова категорія Ю-10 , діти 2011 року народження.

3-є місце серед дітей 2011 року народження посіла команда Християнсько-футбольного клубу «Пенуел». Тренер – Віталій Цуркан

2-е місце виборола команда ДЮСШ-1 «Кривбас-84». Виховує підопічних заслужений тренер України - Валерій Софілканич

Золоті медалі у віковій категорії Ю-10 отримує команда футбольної академії «Кривбас». Наставник команди – Євген Кушніренко. Нагадуємо, донедавна хлопці виступали під назвою «Гірник».

Звання Кращого бомбардиру у віковій категорії Ю-10 завоював гравець команди ДЮСШ-1 «Кривбас-84» –Сергій Тимощук! Його результат – 29 голів.

Вікова категорія Ю-11 , діти 2010 року народження.

Бронзові медалі завоювали хлопці з футбольної академії «Кривбас». Тренер – Сергій Довгий

2 місце посіла команда ДЮСШ-4. Тренер – Валерій Бондаренко.

1 місце і золоті медалі здобувають підопічні тренера Валентина Платонова – команда ДЮСШ-1 «Кривбас-84»

У віковій категорії Ю-11 за підсумками сезону маємо одразу двох кращих бомбардирів, які мають однаковий результат. 39 голів!

Це: гравець команди «Локомотив» - Іван Величко

І   гравець команди ДЮСШ-1 Кривбас-84 – Михайло Крянга.

Вікова категорія Ю-12 , діти 2009 року народження.

3 місце - ЦСДЮМ «Олімп» - тренер Владислав Маринич

2 місце - Християнський футбольний клуб «Пенуел» - Владислав Фурман

1місце –футбольна академія «Кривбас» – тренер –Олександр Зубко

2 Бомбардири по 14 голів !   – Максим Бісик «ХФК Пенуел»

Марк Уманець  - «ДЮСШ-3 Спарта»

Вікова категорія Ю-13 , діти 2008 року народження.

3 місце –– футбольна академія «Кривбас»   тренер - Андрій Голуб

2 місце – ДЮСШ-4 – тренер Валерій Бондаренко

1 місце – ДЮСШ-1 Кривбас-84 – заслужений тренер України- Віталій Бондарєв

Найкращий бомбардир – Євген Бураков – «ДЮСШ-1 Кривбас-84».Його  резутат – 12 мячів.

Вікова категорія Ю-14 , діти 2007 року народження.

3 місце – ДЮСШ-1 Кривбас-84 (2) - тренер- Олексій Бондар

2 місце – ДЮСШ-1 Кривбас-84(1) – тренер – Віктор Сімаков, Олександр Любімов

1 місце – СК Інгулець – тренер – Олег Сидоренко

Найкращий бомбардир -  Владислав Наволокін – «ДЮСШ-1 Кривбас-84» Його результат -  12 мячів.

Вже незабаром розпочнеться новий футбольний сезон в якому нас чекають нові баталії, нові перемоги та переможці!