Понеділок, 02 березня 2020 20:01

Відбулись матчі 1/4 Фіналу Зимового турніру.

88113457 2731568246966715 8660900053163966464 o

У неділю пройшли 3 з 4-ох матчів 1/4 фіналу Зимового турніру.

На стадіоні НТБ «Гірник» «Гірник U-19» приймав ФК «Дружба». Попри доволі рівну гру, «Дружба» все ж таки змогла переграти молодь «Гірника»: в першому таймі після швидкої контратаки відзначився Петриченко Віталій, а в другій половині гри «Дружба» змогла закріпити свою перевагу голами Литвина та Лопіна. 3:0. "Дружба" крокує далі.

В другому матчі «Гірник-Ветеран» грав проти «Фортуни». Тут майже без проблем гості здолали «Гірників», забивши 5 голів, «Гірник-Ветеран» зміг відповісти лише одним влучним пострілом. 5:1 – «Фортуна» гратиме у півфіналі.

На іншому стадіоні – «Спарта», «Ветеран» приймав «Колос» (Софіївку). Гра проходила рівно з моментами біля обох воріт. Проте, пощастило більше «Ветеранам» - наприкінці матчу, протягом однієї хвилини, вдалось забити спочатку Бабенко Владиславу, а потім Шаповаленко Данилу. 2:0 – «Ветеран» вибиває бронзового призера чемпіонату міста.

Ще один матч відбудеться у четвер: останню путівку до півфіналу розіграють між собою «Лозуватка» та ДЮСШ-1 «Кривбас-84».