П'ятниця, 11 жовтня 2019 19:12

Два Криворізькі дербі відбудуться в рамках чемпіонату України серед юнаків…

У неділю відбудуться одразу два Криворізьких дербі у рамках Чемпіонату України з футболу серед команд ДЮФЛ. Нагадаємо, що ці матчі відбуваються  у двох вікових категоріях. Першими завжди починають юнаки до 17 років - їх матчі починаються о 12:00, а продовжують юнаки до 15 років - вони розпочнуть о 14:00.
На стадіоні «Спарта» криворізький «Шахтар» прийме іншу криворізьку команду - ХФК «Пенуел». Юнаки «Шахтаря» почали турнір по різному: старші відстають від лідера лише на два пункти маючи при тому гру в запасі, а в загалі за 4 тури мають три перемоги та одну нічию, забили вісім м’ячів і не пропустили жодного. А от молодші юнаки стартували не вдало, маючі нуль очок за чотири поєдинки посідають останню сходинку в своїй групі.
Їх суперники ХФК «Пенуел» більш стабільно грає у своїх поєдинках: в обох вікових категоріях займають середню ланку. Шосте місце у U-17 (дві перемоги, нічия та поразка), п’яте у U-15 (три перемоги та дві поразки), в останній грі, до речі, рознесли ФК «Нікополь» 10:0. Та не дивлячись на результати та положення в турнірній таблиці в цих матчах завжди спекотно.

На іншому стадіоні, «Металург», в той же час зійдуться дві найкращі футбольні школи міста. ДЮСШ-1 «Кривбас-84» прийме ФК «Гірник». Обидві школи ідуть майже нога в ногу. «Гірник» лідирує в обох вікових групах, але «Кривбас» дихає їм в спину, маючи при цьому гру в запасі. У віковій категорій U-15 обидва колективи ще й мають 100% показники. «Гірник» 5 матчів 5 перемог, 32 забиті голи 3 пропущених. «Кривбас» не відстає, маючи в своєму активі 4 перемоги в чотирьох матчах, 15 забитих та 0 пропущених. Отже, нас чекають дві надпринципові зустрічі. О 12:00 почнуть випускні класи цих футбольних шкіл, які вже в наступному році будуть представляти наше місто на дорослому рівні.

Обирайте своє «класичне» та приходьте на стадіон підтримати свою команду!

Read 273 times Last modified on Понеділок, 14 жовтня 2019 15:17

Add comment


Security code
Refresh