Субота, 06 липня 2019 09:29

Дві команди з Кривого Рогу виступатимуть в Аматорському чемпіонаті України

my node 3

Кривий Ріг у новому сезоні всеукраїнської першості серед аматорів представлятимуть два клуби – «Дружба» та «Кривий Ріг».

Наприкінці минулого тижня відбулися збори представників клубів, що планують брати участь у чемпіонаті України серед аматорів сезону 2019/2020. На даний момент зіграти на такому рівні виявили бажання 32 колективи із різних куточків країни. Зокрема, у групі №1 попередньо спробують сили 10 клубів, а у групах №2 та №3 – по 11. Остаточний перелік учасників буде відомий дещо пізніше.

Вже точно Кривий Ріг у новому чемпіонаті, як і в минулому сезоні, представлять дві команди. Це ФК «Кривий Ріг» та «Дружба», яка нещодавно оформила переїзд до нашого міста. Обидва колективи мають зустрітися між собою у третій групі. Минулого сезону в чемпіонаті серед аматорів ці команди між собою двічі зіграли внічию – 2:2 та 0:0.

Повний склад учасників групи №3: «Зірка» (Кропивницький), «Дніпро-1-Борисфен» (Дніпро), «Перемога» (Дніпро), «Легіонер» (Дніпро), ФК «Кривий Ріг» (Дніпропетровська обл.), «Дружба» (Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.), СК «Каховка» (Херсонська обл.), «Таврія» (Новотроїцьке, Херсонська обл.), «Яруд» (Маріуполь, Донецька обл.), «Мотор» (Запоріжжя), «Прайд» (Токмак, Запорізька обл.).

 

Read 173 times

Add comment


Security code
Refresh