Субота, 14 березня 2020 15:25

«Дружба» по пенальті перемагає «Лозуватку», «Ветеран» розібрався з «Фортуною»

ветеран горняк

Відбулись заключні матчі «Зимового турніру»Розпочався день з матчу за 3-е місце, в якому ФК «Ветеран» впевнено та без проблем розібрався з «Фортуною». Початок розгрому вже на 1’ хвилині розпочав Бабенко Владислав, на 33’ хвилині Шаповаленко зміцнив перевагу, а на 85’ крапку в матчі поставиви Штурко Юрій. 3:0 – «Ветеран» завойовує бронзу!

«Фортуна» 0:3 «Ветеран»
«Фортуна»:
Кожин Олександр, Ахматов Артем, Януш Дмитро (Сичов Михайло 46’), Кіданов Андрій (Рохов Віталій 15’), Кіданов Юрій, Бакум Віктор, Борисов Костянтин, Большунов Вадим, Березняк Роман, Мансуров Максим (Хомутенко Станіслав 46’), Штелюк Юрій (Федюк Олександр 64’).

«Ветеран»: Колеснік Дмитро, Платонов Валентин (Скиба Олег 26’), Сорока Олексій, Кучеренко Іван, Стретович Тарас, Мосін Антон, Шаповаленко Данило, Штурко Юрій (Гладишев Костянтин 85’), Балик Сергій(Акімов Олександр 86’), Бабенко Владислав (Шумейко Владислав 87’), Колбаснік Дмитро.

Голи: Бабенко Владислав 1’, Шаповаленко Данило 33’, Штурко Юрій 85’ – «Ветеран»

Далі глядачів чекав фінальний матч між двома флагманами нашого міста – «Дружба» проти «Лозуватки». І гра виправдала усі сподівання, не дивлячись на без гольову першу половину. А ось друга половина подарувала вболівальникам не тільки забиті м’ячі, але і інтригу до останньої хвилини. Відкрив рахунок, неймовірним ударом, Петриченко Віталій, а на 72’ хвилині Лопін Юрій подвоїв перевагу номінальних господарів. Здавалось, що гру вже було зроблено, але за 10 хвилин до кінця матчу Тарасюк відновив інтригу, а коли час майже було вичерпано Спільняк Дмитро врятував «Лозуватку» - 2:2. А отже нас чекали післяматчеві 11-м удари.

Тут більш влучними були гравці «Дружби» - 6:5!
«Дружба» захищає титул переможця «Зимового турніру»

«Дружба» 2:2 (п.п.6:5) «Лозуватка»
«Дружба»: Антоненко Олександр, Грибов Сергій, Бриль Олександр, Кравчук Олександр, Швиденко Владислав, Кучук Даниїл, Божко Денис, Петриченко Віталій, Сьомкін Владислав(Янюк Олексій 57’), Старовойт Віктор (Романчук Олексій 84’), Лопін Юрій (Марусяк Єгор 75’)

«Лозуватка»: Козенко Денис, Половенченков Ігор, Боярин Микола, Шрамко Віталій, Кудь Антон(Чайковський Андрій 80’), Мороз Євгеній, Проненко Євген (Хоролський Костянтин 71’), Гриценко Антон, Балабас Олексій, Пшелуцький Максим (Спільняк Дмитро 56’), Тарасюк Максим.

Голи:Петриченко Віталій 54', Лопін Юрій 73'  - "Дружба"; Тарасюк Максим 80', Спільняк Дмитро 90+3' - "Лозуватка"

Read 653 times Last modified on Субота, 13 червня 2020 10:41