Субота, 07 березня 2020 18:03

«Дружба» та «Лозуватка» зіграють у фіналі Зимового турніру

Сьогодні відбулись два півфінальні матчі Зимового турніру.

ФК «Дружба» 3:1 «Фортуна»

Голи: Петриченко Віталій 34’, 90+2, Лопін Юрій 78’ – «Дружба»; Большунов Вадим +65’ – «Фортуна»

Як би «Фортуна» не намагалась зупинити «Дружбу», котра набрала непогану форму перемагаючи в кожній грі, це їм не вдалось. В середині першого тайму капітан «Дружби» Петріченко взяв гру в свої руки і відкрив рахунок. Зрівняти рахунок «Фортуні» вдалося з 11-м удару, проте на 76 хвилині Лопін знову вивів господарів вперед, а в кінці матчу крапку поставив Петриченко, який оформив дубль.

«Ветеран» 2:3 «Лозуватка»
Голи: Штурко Юрій – 74', Бабенко Владислав 56' – «Ветеран»; Пшелуцький Максим – 25', 36', Балабас Олексій – 28' – «Лозуватка»

В другому півфіналі «Лозуватка» грала проти «Ветеранів». Після першого тайму рахунок був розгромним на користь номінальних гостей і вже задавалось що гру було зроблено. Проте, в другій половині господарям вдалось перевернути гру і відіграти два м'ячі. Але, на жаль, це все на що вистачило «Ветеранів». 3:2 - у фіналі «Лозуватка».

Тож в фіналі зустрінуться чинний володар минулорічного Зимового турніру та чинний Чемпіон міста. Матч відбудеться наступного вікенду. Більш детальну інформацію очікуйте на нашому сайті.