Субота, 17 серпня 2019 20:09

Дубль Максименко приносить перемогу ФК Кривий Ріг

68458727 1546203118849967 3731735609903939584 o

Сьогодні (17.08.19) відбувся черговий матч Чемпіонату м. Кривого Рогу. Суха Балка приймала ФК Кривий Ріг.
Першими рахунок відкрили госпдарі. На 4 хвилині відзначився Холопов Євген - 1-0. Та святкували не довго. Вже через 4 хвилини Чепурко Юрій зрівняв рахунок - 1-1.
На 19 хвилині Кривий Ріг вже вийшов вперед. Максименко Ілля точним ударом вразив ворота суперників. Саме за рахунку 1-2 закінчився перший тайм.
На початку другого тайму підопічні Ларжевського швидко відігралися. Відзначився Руденко Валерій - 2-2. Та останне слово було за тим же Максименко, який поставив крапку в цьому матчі, та приніс перемогу своїй команді.

"Суха Балка" 2-3 ФК "Кривий Ріг"
Стадіон: "Суха Балка"
Оцінка поля: 3
Кількість глядачів: 100
Погода: +21
Арбітр: Солоніна Денис

Голи Холопов Євген - 4', Руденко Валерій - 52' - "Суха Балка"; Чепурко Юрій - 8', Максименко Ігорь - 19', 79'.

Попередження: Дзюба Ярослав "Суха Балка", Паевський Артем, Тарасов Едуард - "Кривий Ріг"

Read 182 times Last modified on Понеділок, 19 серпня 2019 14:04