Енергетик

27.10. ст. «Суха Балка»
«ЦГЗК» 0:2 «Енергетик»
Голи: Рехлицький Андрій 40’, Базалев Віталій 73’.

Ще за тур до кінця чемпіонату «Енергетики» змогли здобути перемогу в Першій лізі, впевнено перегравши на виїзді «ЦГЗК». Матч проходив під контролем гостей і в кожному з таймів їм вдалося реалізувати свою перевагу. У першому таймі на 40 хвилині рахунок відкрив Рехлицький Андрій, а у другому - на 73’ хвилині відзначився Базалев Віталій, встановивши остаточний рахунок – 2:0. «Енергетик» - переможець першої ліги!!! З чим ми вітаємо команду та їх тренера Заітова Віктора!

26.10. ст. «Спарта»
«Широке» 3:2 «Агротім»
Голи: Гардаш Сергій 33’, 81’, Троцик Костянтин 21’ – «Широке»; Кондратенко Іван 39’, Мінін Олександр 43’ – «Агротім»

Гра проходила в рівній боротьбі, обидва колективи заслуговували на перемогу, але більше пощастило команді Пшеничного Євгена. Саме його підопічні першими відкрили рахунок, зробив це Троцик на 21 хвилині, поки «Агротім» приходив в себе, Гардаш провів другий гол. Та ще до перерви гості змогли відігратися: спочатку Кондратенко на 39’ хвилині скоротив відставання, а вже через 4 хвилини Мінін Олександр зрівняв. В другому таймі командам треба було починати все з початку. Обидва колективи мали достатньо моментів для забитого голу, та в цей день більше пощастило господарям. Під занавіс матчу той же Гардаш приносить перемогу своїй команді. «Агротім» в останні хвилини запам’ятався лише вилученням Дмитренка Віталія. Отже, «Широке» залишає шанси на третю сходинку, в останньому турі їм потрібно перегравати «Дніпрянку».

26.10. ст. НТБ «Гірник»
ФК «Гірник» 2:4 «ІДС»
Голи: Головенко Володимир 12’, Арбузов Євген 18’ – «Гірник»; Ячмінь Євген 1’, 66’, +70, Гришин Влас 50’ – «ІДС».

Цікавим на події видалась гра двох претендентів на бронзові нагороди - «Гірник» приймав «ІДС». Схоже приємною традицію для ІДСу у фінальній частині змагань стало забивати на першій хвилині зустрічі. Цей матч не став виключенням: Ячмінь Євген (він же і майбутній герой матчу) вже на перших секундах вивів свою команду вперед. «Гірники» швидко відігрались та навіть випередили суперника. На 12 хвилині відзначився Головень Володимир, а на 18 Арбузов Євгеній встановив остаточний рахунок першої половини. На другий тайм ІДС вийшов зарядженим лише на перемогу. Вже на 50’ хвилині Гриши Влас зрівняв рахунок, а далі за справу взявся вище згаданий Ячмінь, який на 66 хвилині вивів ІДС вперед, а на 70 впевнено реалізував 11-м удар. 4:2 Перемога ІДСу, яка перед останнім туром дає їм найбільше шансів на 3-те місце.

26.10. ст. «Будівельник»
«Дніпрянка» 3:4 «Ветеран»
Голи: Чудак Сергій +17’ 50, Шумейко Віталій 61’, Шаповаленко Данило 73’ – «Ветеран»;
Штелюк Юрій 41’ 78’ 89’ - «Дніпрянка»

Ветерани єдина команда, яка претендувала на перше місце в групі і могла завадити «Енергетику». Їм потрібно було лише перемагати в двох наступних матчах і сподіватися на осічку команди Заітова. Першими на шляху була «Дніпрянка». Через ранній початок матчу перші хвилини проходили під густим туманом, та як тільки він розвіявся відразу було забито перший м’яч Чудак Сергій реалізував 11-м удар. Після голу «Ветерани» намагалися подвоїти свою перевагу, але нічого не виходило. А от «Дніпрянка» в одній з своїх контр-атак несподівано зрівняла рахунок: Штелюк отримавши круглого на фланзі змістився в центр і влучно пробив в нижній кут – 1:1 і команди відправились на перерву. Другий тайм розпочався з красивого голу зі штрафного. Чудак Сергій майже з гострого кута відправив м’яч в дальній кут воріт. Потім Шумейко виявився найспритнішим з усіх в карному майданчику і забив третій м’яч. 4-й м’яч забив Шаповаленко, скориставшись помилкою захисту господарів. А під кінець матчу Штелюк намагався врятувати бодай нічию для «Дніпрянки», відзначившись ще двічі, але на більше часу не вистачило. Отже, 4:3 перемога «Ветеранів».