Неділя, 03 листопада 2019 14:48

Завершився чемпіонат Суперліги Дніпропетровської області...

Закінчився сезон в Чемпіонаті Дніпропетровської області. Провели свої заключні матчі і Криворізькі команди. Хоча цей сезон і не можна внести в актив Криворізького футболу, але все ж таки підсумки підвести треба.

Нагадаємо, що у цьому сезоні Кривий Ріг представляло відразу три колективи: ФК «Дружба», ФК «Лозуватка», ХФК «Пенуел».


ФК «Дружба» найкраще виступила серед трійки команд. Підопічні Грошева до останнього туру вели боротьбу за 3-е місце з Покровським «Авангардом», та все ж нажаль поступились. У підсумку лише 4-е місце, та як для дебютанта доволі успішні показники.

 

ФК «Лозуватка» перед початком сезону вважалась одним з претендентів на золоті нагороди чемпіонату, та невдалий старт завадив їм боротися за найвищі місця. Нажаль, лише 9-те місце для колишнього чемпіона області.

 

ХФК «Пенуел» продовжує стабільно приймати участь у першості області, та поки не можуть похизуватися високими місцями. Попри те гра підопічних Трипольского завжди привертає увагу. І в деяких матчах, навіть з лідерами, не вистачало іноді банального фарту для перемоги. 10-те місце у підсумку.

03.11. ст. «Будівельник», 12:30.
«Дружба» 7:0 «СКІФ» (Дніпро)

В останньому турі «Дружба» та «СКІФ» зустрічались між собою.  І якщо для «Дружби» ця гра була лише формальністю, то «СКІФ» у разі перемоги відправляв у Першу лігу наш «Пенуел». «Дружба» допомогла землякам та знищила гостей з рахунком 7:0.

До вашої уваги турнірне становище команд: область

Read 367 times Last modified on Неділя, 03 листопада 2019 15:43

Add comment


Security code
Refresh