Понеділок, 23 грудня 2019 14:49

Зимовий турнір: «Дружба» вириває перемогу в матчі з «Колосом», «Фортуна» зупиняє «ІДС»…

Відбувся черговий тур Зимового турніру. В групі Новікова визначився лідер: «Дружба» в принциповому матчі здолала Софіївський «Колос» і, скориставшись осічкою «Гірників» в матчі з «Кривбасом», одноосібно очолила групу. Та легкою перемогу цю назвати не можна - вже на 6 хвилині матчу було призначено 11-м удар та вилучено захисника «Дружби» Мазенко Олександра за позбавлення суперника очевидної гольової можливості. Вирок впевнено реалізував Красницький Роман. Не дивлячись на такий початок, «Дружба» відразу кинула всі сили щоб відігратися. І це їм вдалося: спочатку Литвин зрівняв рахунок після прострілу Лопіна, на 34 хвилині Старовойт забив другий м’яч і вивів господарів вперед. «Дружба» не збавляла обороти і вже через 5 хвилин отримала право на 11-м удар, проте голкіпер «Колосу» завадив Петриченко реалізувати гол. А вже у наступній атаці той же Литвин оформив дубль, 3:1 – команди пішли на перерву. Друга половина розпочалась з масивних атак гостей: спочатку Гордіенко вийшов 1 на 1 і з декількох метрів не зміг переграти Бичко, мяч відскочив до Насекіна який пробивав точно в кут, але знову чудово зіграв Бичко. Далі гра заспокоїлась. Моменти іноді виникали в обох колективів, проте ближче до голу були саме гравці «Колосу». Але нажаль навіть скоротити рахунок їм не вдалось. Отже, 3:1 важка перемога «Дружби».

В іншому поєдинку було чергове криворізьке дербі, між двома найсильнішими футбольними школами міста: «Кривбас» приймав «Гірник». Вже в першому таймі було забито 5 м’ячів. Рахунок відкрив «Гірник» - вкотре відзначився Лєгостаєв. Проте «Кривбас» вже через кілька хвилин відігрався зусиллями Максименко. В середені тайму «Гірник» знову вийшов вперед - Бойко Данило забив другий гол. І знову «Кривбас» швидко зрівняв рахунок, на цей раз забив Поздняков. Та перший тайм все ж був за «Гірниками» - той же Лєгостаєв відзначився дублем. Друга половина була не менш цікавою, з купою моментів біля обох воріт, проте забив лише «Кривбас» - все той же Максименко зрівняв рахунок і вирвав нічию для своєї команди.
В останньому матчі групи «Лозуватка» впевнено здолала «Суху Балку» з рахунком 9:0.

Всі результати та таблиця гр. «Новікова»:

rezzimnov

turzimnov

У гр. «Сторожука» в центральному матчі туру проти «Фортуни» втратив свої очки «ІДС». Матч розпочався з швидкого голу господарів: Ісаков вже на 7 хвилині рахунок відкрив, а на 34 Борисов подвоїв перевагу. В другому таймі ІДС намагався відігратися і це майже вдалося, але на голи Лавріка і Москаленко відповів все той же Ісаков, який оформив дубль і приніс перемогу «Фортуні».
«Колос» з Новопілля в матчі за першу сходинку здолав ФК «Ветеран» - 2:1, що дало змогу очолити групу. Всі важливі події відбулися вже по перерві. Спочатку Сорока вивів Ветеранів вперед, проте протягом 7 хвилин Ступак та Комаров двічі вразили ворота «Ветеранів» і принесли перемогу своїй команді.
В гр. «Сторожука» відразу в 5-ти команд по 6 очок, що прогнозує нам неабияку боротьбу в наступних матчах, лідером поки що є «Колос» - в них 7 очок.