Понеділок, 16 грудня 2019 20:07

Зимовий турнір. 2 тур. «Лозуватка» та «Колос» поділили очки…

В центральному матчі гр. Новікова зустрічались чемпіон та бронзовий призер чемпіонату міста: «Колос» зустрічався з «Лозуваткою». Матч порадував вболівальників цікавим футболом та гарною результативністю. Першими рахунок відкрили Софійчани: Алзакаллае Мухамед на 38 хвилині відкрив рахунок. Але вже через дві хвилині Боярин рахунок зрівняв, а ще через 4 хвилини вивів свою команду вперед. Відігратися Колос зміг вже у другій половині: другу гру до ряду відзначається Аль-Азумі. Обидва колективи хотіли вирвати перемогу, проте це їм не вдалося: 2:2 - нічия.

В інших поєдинках: «Дружба» розтрощила «Кривбас» – 7:1, а «Суха Балка» не втримала натиск «Гірників» – 2:8.

Усі результати та турнірне становище:

2turnovikov

2turnov

У групі Сторожука МФК «Сталь» влаштувала перестрілку з ІДС. Господарі швидко відкрили рахунок, проте майже відразу ІДС відновив паритет. Та перший тайм все ж був за «сталеварами» - відзначився Соколов. На другий тайм ІДС вийшов більш заведений і вже через 10 хвилин не тільки зрівняв рахунок, але й вийшов вперед – Філін відзначився дублем. На 64’ хвилині Сталь відігралась за допомогою Катеринича, але крапку в цьому протистоянні поставили гості: Москаленко забив переможний гол та вирвав для своєї команди важливу перемогу.

«Ветерани» впевнено та без проблем обіграли ФА «Шахтар» - 4:1 і це друга поспіль перемога підопічних Чайки. А ось «Колос» не зміг здобути другу перемогу, втративши очки в матчі з «Пенуелом» – 1:1.