Вторник, 08 Август 2017 11:35

Йожеф Сабо: В Україні без роботи сидять багато дуже хороших тренерів

Опубликовано в Футбол в новостях

Відомий футбольний експерт і екс-тренер збірної України Йожеф Сабо прокоментував ситуацію в нашому футболі.

Йожеф Йожефович, як Ви оцінюєте той факт, що третину тренерів УПЛ складають іноземці?

- Вважаю, що це не правильно. Ми організовуємо навчання українських тренерів по програмі PRO-диплома УЄФА, вони навчаються, але роботи потім для них в Україні немає. Федерація футболу має над цим задуматися. Хоча тут теж потрібно розділяти. Той же Хацкевич – він постійно живе в Україні, багато років виступав тут, як гравець та працював, як тренер. Він вже давно наш.

А як Ви оцінюєте рівень тренерів -легіонерів, що працюють в Україні?

- От взяти ті ж "Карпати". Я не знаю, хто Димінському підсовує цих спеціалістів. Вони ж у себе нікому не потрібні. Працюють десь по школах чи академіях. Таке враження, що вони думають ніби-то Україна – це не Європа. Той же Друді, коли він ще працював у "Зірці"… Це ж я перший через телебачення звернув увагу, що в нього взагалі не має жодного диплому УЄФА і він не може офіційно керувати командою.

Я дивуюся президентам клубів, які запрошують таких людей. І це в той час, коли в Україні без роботи сидять багато дуже хороших спеціалістів, які мають великий досвід роботи. Ті ж Безсонов, Дем'яненко, Михайличенко. Той же Петро Кушлик , який і сам працював і був ассистентом у Кварцяного, але по-суті сам виконував всю роботу, відповідав за тренувальний процес, - сказав Сабо.

Прочитано 123 раз Последнее изменение Вторник, 08 Август 2017 11:39

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Реклама

sudS sudsm