Вторник, 08 Август 2017 11:40

КДК ФФУ: Металіст 1925 проведе три домашні матчі без глядачів, членство в ПФЛ не постраждало

Опубликовано в Футбол в новостях

Харківський “Металіст 1925” на своєму офіційному сайті опублікував рішення КДК ФФУ за підсумками фіналу аматорського чемпіонату в червні.

Нагадаємо, що 19 червня на НСК “Олімпійський” під час матчу між “Металістом 1925” та “Агробізнесом” невідомі із сектору вболівальників харківського клубу зірвали матч: спочатку вони влаштували сутичку із фанатами волочиського колективу біля їхнього сектору, потім зірвали там банер “Агробізнеса” і вибігли з ним на поле, після цього влаштували на центральній трибуні ще одну бійку із прихильниками команди-суперника, в результаті якої ті отримали тілесні ушкодження.

Рішення у цій справі ДК ААФУ, під егідою якої відбувався матч, виніс ще 11 липня (UA-Футбол раніше повідомляв, що рішення мало з’явитись ще 6 липня). Згідно з ним “Металіст 1925” покарали:

  • штрафом на 48 250 грн, який необхідно сплатити не пізніше семиденного терміну з моменту отримання рішення клубом;
  • проведенням трьох найближчих домашніх календарних матчів без вболівальників. У випадку повторення таких інцидентів з боку фанатів клубу рекомендувати КДК ФФУ виключити “Металіст 1925” з професіональних змагань.

В тому ж рішенні ДК ААФУ адресує свій вердикт в КДК ФФУ, оскільки на той час “Металіст 1925” уже був членом ПФЛ та учасником її змагань.

З іншого боку, на 26-й Конференції ПФЛ, яка відбулась 21 червня, харківський клуб прийняли в члени організації, але тут же це членство призупинили до результатів розслідування інциденту на НСК “Олімпійський” 19 червня.

Тим не менш, в коментарі UA-Футбол юрист ПФЛ Юлія Гречко сказала:

“Металіст 1925” від самого початку був повноцінним членом ПФЛ. Просто членство призупинили до моменту вияснення [обставин інциденту і вердикту у цій справі] - могло ж бути рішення у цій справі відсторонити клуб, забрати атестат. Але рішення не було, тому питання неучасті “Металіста 1925” в змаганнях не стояло”.

Минулого четверга відбулось засідання КДК ФФУ, на якому його члени вирішили поширити дію рішення ДК ААФУ від 11 липня і надати “Металісту 1925” можливість оскаржити його.

На своєму офіційному сайті харківський клуб опублікував повністю рішення КДК ФФУ, але про наміри оскаржувати вердикт в цьому повідомлені не йшлось.

UA-Футбол розуміє це так, що тепер членство “Металіста 1925” в ПФЛ втрачає статус “призупиненого”. Хоча і при ньому харківський клуб без перешкод почав змагання в другій лізі.

Нагадаємо, що сам клуб рішенням від 30 червня покарав власних ультрас забороною відвідати три домашні та три виїзні календарні матчі команди в другій лізі. Також фанатів умовно покарали забороною відвідувати ОСК “Металіст” до 1 грудня 2017 року.

Нацполіція нікого із порушників в день матчу 19 червня не затримала.

Прочитано 203 раз Последнее изменение Вторник, 08 Август 2017 11:43

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Реклама

sudS sudsm