Кубок області 2021/2022. Звіт матчів 2-го туру

11.09.2021.16:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. Кубок області, гр. «А»

ФК «Легіонер» (Дніпро) — «ДЮСШ-1-Кривбас-84» (Кривий Ріг) — 2:1 (1:1)

Голи: Оуедраого Муміні, 45+1′, Фрімпонг Деррік Отчере 58′, — Чепурко Юрій, 15′.

Попередження: Мікайла Алхассан Саддам, 22′, Асабесі Френсіс Аньорбоні, 43′, Іхеанічукву Оскар Оссі, 54′, Ель-Халфі Зайд, 81′, Браімі Моаммед-Ешеріф, 88′ — Лебедев Олександр, 90+3′.

Переможним для підопічних Ньярко Брайта видався фінальний день групового етапу, де господарі у себе вдома люб’язно вітали гостей з Кривого Рогу. Для обох опонентів цей поєдинок життєво важливий у плані виходу з группи, тому обидві команди виглядали досить енергійно у перші 45 хвилин ігрового часу. Від самого стартового свистка ініціатива у володінні м’чем була на боці господарів, але подача гостей з кутового та розстріл воріт впритик від Чепурко Юрія вивели підопічних Валентина Платонова уперед. Все це відбулося на 15-й хвилині. Не зважаючи на такий стан подій, «Легіонери» не віддавали перевагу у володінні м’ячем та ігрових моментах, і під завісу у роздягальню відправляє м’яча Оуедраого Муміні на 1-й доданій хвилині. Друга частина гри закріпила перевагу господарів. Постійний пресинг та контроль м’яча тримали у напрузі глядачів цього матчу. На 58-й хвилині Фрімпонг Деррік Отчере встановлює мінімальну перевагу для одноклубників. Завершальна частина матчу особливих моментів не набула. Вітаємо з першою перемогою «Легіонер» у цьому турнірі, а «ДЮСШ-1-Кривбас-84» бажаємо й надалі бути стійкими та перемагати!

11.09.2021.16:00. ст. «Будівельник», Кривий Ріг.  Кубок області, гр. «А»

ФК «Лозуватка» (Криворізький р-н) — ФК «Дружба» (Кривий Ріг) — 1:2 (1:1)

Голи: Бука Ігор, 3′ —  Гордієнко Артем, 35′, Лопин Юрій, 80′.

Попередження: Швидкий Віталій, 66′, Бука Ігор, 70′, — Грибов Сергій, 11′.

Мінімальна перемога з рахунком 1:2 дісталася ФК «Дружбі» на стадіоні «Будівельник», де номінальними господарями поля виступала ще одна криворізька команда, а саме ФК «Лозуватка». З перших хвилин лозуватківці відзначилися забитим голом, на 3-й хвилині відмітився Бука Ігор. Такий перебіг подій змусив гостей приймати швидкі зміни та адаптуватися до нової ситуації на полі, і це вилилося у реалізований гольовий момент! Гордієнко Артем зрівнює рахунок у поєдинку, нівелюючи всі намагання господарів. Станом на середину другого тайму рахунок лишався незмінним, але тиск та напруженість відчувалися з обох сторін, і першими під впливом чужого натиску зламалися саме футболісти «Лозуватки». На 80-й хвилині вирішальний гол цього матчу оформлює Лопин Юрій, даруючи своїй команді перемогу в цій сутичці. ФК «дружба» залишає за собою звання одноосібного лідера групової таблиці, маючи 6 балів. Дякуємо обом командам за цікаву та насичену гру!

Read 186 times Last modified on Середа, 15 вересня 2021 05:18