Субота, 12 вересня 2020 23:02

«Лозуватка» вдруге поспіль стає володарем кубка міста

кубок

Сьогодні на штучному полі стадіону «Металург» відбувся фінал Кубку міста Кривого Рогу 2020 року, в якому зустрічались: чинний володар «Лозуватка» та представник першої ліги міського чемпіонату ФК «ІДС».

Протистояння порадувало вболівальників зливою забитих голів. Вже на 5 хвилині в свої ворота зрізав м'яч Каліщук – 0:1 «Лозуватка» повела у рахунку, але вже через хвилину «ІДС» організував швидку атаку і Чаплигін Влад зрівнює рахунок – 1:1, і це тільки 6 хвилина матчу. Далі «Лозуватка» взяла гру під свій контроль, створюючи момент за моментом. На 10 хвилині знову повели у рахунку – Пшелуцький пробивав зі штрафного і м'яч після рикошету від захисника залетів у ворота «ІДСу».

Ще до 20 хвилини матчу підопічні Студнікова двічі вразили ворота суперників. А на прикинці першого тайму 5-й гол забив Тарасюк.

Друга половина матчу розпочалась знову з атак «Лозуватки», але забити вдалося лише двічі. Підопічні Орлова також мали непогані моменти для повернення інтриги в гру, проте забити вдалося лише раз.

Отже: 7:2 – «Лозуватка» залишає кубок у себе. З чим хочеться привітати президента команди Рябикіна Григорія Івановича, тренера Студнікова Олега Анатолійович та весь колектив ФК «Лозуватка».

Олексію Орлову та ФК «ІДС» бажаємо не зупинятися на досягнутому, адже всі перемоги ще попереду!