Субота, 14 вересня 2019 19:53

Лозуватка - володар Кубку міста 2019р.

Сьогодні на штучному полі стадіону «Металург» відбувся очікуваний фінал кубку міста Кривого Рогу. Зустрічались представник вищої ліги ФК «Лозуватка» та представник першої ліги ФК «Інгулець».

З першої хвилини гравці Лозуватки очікувано взяли хід гри під свій контроль, створювали момент за моментом, але м’яч відверто не йшов у ворота. Декілька разів снаряд влучав у каркас воріт Інгульця, у яких майже нічого не виходило попереду, лише декілька невлучних дальніх ударів.

На 18’ хвилині Пшелуцький Максим після невдалого виносу захисника Інгульця забивав майже в порожні ворота - так рахунок було відкрито.
На 29’ хвилині за справу взявся майбутній герой протистояння – Щербаков Костянтин, який замкнув простріл з флангу. Ще через 10 хвилин влучним ударом відзначився Козак Іван. І за такої гри інтригу майже було втрачено.

Другий тайм продовжився атаками Лозуватки. Ще кілька непоганих спроб було втрачено. Але на 50’ хвилині той же Щербаков зробив рахунок розгромним.
І далі підопічні Студнікова трохи зупинились, чим відразу скористались суперники. Після подачі з кутового, головою, точно в кут пробив Мокеєв Віктор.

З цим явно був не згодний все той же Щербаков, котрий через три хвилини оформив хет-трик – 5:1.

І тут знову з’явились натяки на магію Інгульця, яка супроводжувала їх протягом цього розіграшу кубку. За одну хвилину той же Мокеєв Віктор забиває ще два м’ячі. Рахунок стає – 5:3 і вболівальники відразу погнали Інгулець вперед. Інгулець заробляє небезпечний штрафний, та після його невдалого розіграшу швидка контр-атака Лозуватки, в якій Щербаков в другому матчі поспіль оформлює «покер», та встановлює остаточний рахунок матчу – 6:3. І хоча не вийшло інтриги, хочеться подякувати Інгульцю за емоції, які вони подарували своїм прихильникам. ФК «Лозуватку» вітаємо з черговою звитягою! Бажаємо покоряти нові вершини!

"Інгулець" 3:6 "ЛОЗУВАТКА"

Стадіон: "Металург" (штучне поле)

Кількість глядачів: 400

Погода: +26

Арбітр: Поліщук Максим

Асистенти арбітра: Кушніренко Євген, Яровенко Вячеслав.

4-й арбітр: Барабанов Руслан

Спостерігач арбітражу: Приставка Олександр

Голи: Пшелуцький Максим 8', Щербаков Костянтин 29', 50', 70', 78, Козак Іван 39' "Лозуватка; Мокеєв Віктор 67', 75', 76' "Інгулець".

Найкращий гравець у складі Інгульця: Мокеєв Віктор

Найкращий гравець у складі Лозуватки: Щербаков Костянтин