Четвер, 30 січня 2020 17:06

Лозуватка розібралась з учасником ЧУ серед Аматорів

лозо

Сьогодні, у товариському матчі «Лозуватка» розтрощила «Олімпік» з Кропивницького. Починаючи з перших хвилин і до останньої секунди матчу підопічні Олега Студнікова контролювали хід гри. На початку, створюючи момент за моментом, господарям заважала лише реалізація, але у середні першого тайму Баллабас відкрив рахунок точним ударом в кут воріт. Вже через декілька хвилин Лозуватка забила вдруге. Саме з рахунком 2:0 команди відправились на перерву. У другій половині матчу вектор гри не змінився і господарі продовжували тиснути на «Олімпік». Представник Чемпіонату України серед Аматорів виглядав доволі розгубленим на фоні Чемпіона міста Кривого Рогу.
3-й гол не змусив себе довго чекати: Тарасюк після передачі від Мороза вийшов один на один та розстріляв ворота «Олімпіка». Вже в наступній атаці простріл з лівого флангу замкнув Кудь. Потім був гол рабоною від Ігоря Спільняка та сольний прохід з класним та влучним ударом від Погранічного. 6:0 впевнена та легка перемога «Лозуватки».