ФК "ГІРНИК" офіційний сайт

fcg
Четвер, 03 жовтня 2019 18:31

"Лозуватка" та "Колос" здобувають синхронні перемоги

Відбулись два матчі вищої ліги чемпіонату міста. В обох матчах грали претенденти на золоті медалі. В першому матчі «ПівнГЗК» приймав ФК «Лозуватку. Господарі намагалися створити опір одному з лідерів чемпіонату і навіть декілька разів могли забити, але «Лозуватка», яка певний час боролась з полем стадіону, все ж таки забила по разу в обох таймах. Спочатку відзначився Тарасюк, який після скидки з кутового розстріляв порожні ворота. А в другому таймі на простріл з правого флангу відгукнувся Белей, встановивши остаточний рахунок.

02.10. ст. "ПівдГЗК"
"ПівдГЗК" 0:2 "Лозуватка"

Майже паралельно проходив інший поєдинок, в якому «Колос» приймав «Кривабс-84». Софіївка дуже серйозно підійшла до гри, адже перемога дозволяла впритул наблизитися до лідера, ФК «Дружби». Саме тому з перших хвилин вони активно почали штурмувати ворота гостей. Але забити вдалося лише на 25 хвилині. Найкращий бомбардир «Колосу» та всього чемпіонату Гордіенко відправив круглого в сітку. І поки «Кривбас» відходив від пропущеного голу, той же Гордіенко забив ще раз. На 31 хвилині гру вже було зроблено. Це Спорнік влучним ударом зробив рахунок 3:0. Після перерви команди вже догравали гру. Та господарі провели ще одну гольову атаку, яку завершив Зубко. 4:0 легка перемога «Колосу»