Понеділок, 22 червня 2020 17:37

Молодь "Кривбасу" та ветерани "Гірника" лідирують у групі «А»…

104377620 2981345461988991 6090913275629362733 o

Відбулись матчі 3-го туру турніру пам'яті В.Н. Яшника, і вже потроху можно робити висновки хто буде боротися за лідерство в своїх групах.

В групі «А» в драматичному матчі ДЮСШ-1 «Кривбас-84» змогли переломити хід гри та вирвати надважливу перемогу в матчі з "Широким", які є одними з претендетів на вихід з групи. Підопічні Платонова по ходу гри поступались 1:2, але за 5 хвилин змогли відзначитись тричі в воротах «Широкого» і здобути надважливі 3 пункти.

Непростий матч видався і для ветеранів Гірника, які також поступались після першого тайму Софіївському «Колосу», але в другій половині двічі засмутили Ащаулова і вирвали перемогу 3:2.

Отже, саме «Кривбас» та «Гірник-Ветеран» очолюють турнірну таблицю в групі «А».

tur3A

tab3A

В групі «Б» найбільша увага була прикута до матчу «Лозуватки» та «Гірника U-19» в якому чинний чемпіон міста здобув перемогу на класі. Вже на другій хвилині матчу необачно в штрафному майданчику зіграв захисник Гірників – 11м удар, який чітко реалізував Кудь. Через кілька хвилин «Лозуватка» подвоїла рахунок, а під кінець першого тайму було встановлено остаточний рахунок матчу – 3:0.

Також треба відмітити впевнені перемоги «ІнГЗК» та «Фортуни», які не тільки не відпускають від себе «Лозуватку», але і переважають її за кількістю забитих та пропущених.