ФК "ГІРНИК" офіційний сайт

fcg
Понеділок, 23 вересня 2019 14:04

Перша ліга: Триллер від "Гірника" та "Софіївкі", «Ветеран» перестріляв «Широке»….

Відбувся 13 тур Першої Ліги чемпіонату міста. В групі «А» лідерство вже ніяк не втратить ФК «Гірник», який грав зі своїм прямим конкурентом ФК «Софіївка».  Матч виявився богатим на голи. Вже на 3’ хвилині, головний бомбардир Софійчан Сергеєв відгукнився на простріл з правого флангу і відправив круглого в сітку. Та не довго раділи гості. На 7’ хвилині Ащаулов не за правилами зупинив Арбузова в карному майданчику. Сам постраждалий виконав 11-м удар – 1:1.
На 20’ хвилині Семеренко вивів Гірників вперед, а ще через п’ять хвилин помилкою у захисті скористався Доля Григорій. З таким розвитком подій Софійчани згодні не були і ще до перерви точні удари Косяка та Балабаса відновили паритет у матчі. 3:3, перерва.
На другий тайм більш зарядженими вийшли гості. Спочатку Косяк Роман оформив перший дубль у цій грі і вивів свою команду вперед, потім Сергеєв підтвердив статус найкращого бомбардиру команди. 5:3 і вже Гірник у ролі наздоганяючих.  І тут спрацювала заміна від Гірників. Атаманчук вийшов на заміну і майже відразу скоротив відставання. Ще через дві хвилини Семеренко влучним ударом вирвав нічию в цьому матчі.  У підсумку бойові 5:5, які вже гарантують першу сходинку ФК «Гірник».
В інших матчах групи Патріот та МФК Сталь розіграли сумні 0:0. В матчі було багато боротьби в центрі полі, але без моментів біля воріт. В останньому матчі Агротім без шансів програв ЦГЗК – 2:4.
В групі «Б» в останніх матчах вирішувалось хто займе першу сходинку. Найбільше шансів було в Енергетиків. Претендентами також були ІДС та Широке.
Більш успішним опинився саме Енергетик.  Вони в бойовому матчі переграли Колос з Новопілля. Гра складалась для Енергетиків не дуже вдало. Вже у дебюті гри Авраменко шокував всіх своїм забитим голом. Господарі довго не могли прийти в себе. І лише в другій половині другого тайму змогли переломити хід гри. На 68’ хвилині відзначився Базалев Віталій. На 71’ вперед вивів команду Зуєв, а крапку поставив Березняк Роман. 3:1 перемога Енергетику, яка скоріш за все дарує їм першу сходинку.
ІДС втратив шанс поборотися за першу сходинку в матчі з Ентузіастом. Гра виявилась живою, з купою моментів біля воріт обох команд. Справжній красень гол забив Денис Мацебура: ударом через себе поклав в дальню дев’ятку. Саме цей гол спантеличив ІДС, які до цьго постійно насідали на масивну оборону гостей. І навіть 11-м, який був призначений на останніх хвилинах першого тайму, не допоміг відігратися господарям. М’яч відверто не йшов у ворота. У другому таймі ІДС продовжив тиснути на ворота Ентузіаста, та користі це не приносило. Натомість гості проводили небезпечні контр-випади і змогли знайти свій шанс. На 60’ хвилині, після невдалої гри голкіпера на виході вже у порожні ворота забивав Гуров – 0:2.
За 15 хвилин до кінця матчу був призначений ще один 11-м удар. На цей Філлін зміг переграти опонента та скоротити відставання.
А розв’язка відбулась на 90’ хвилині. Москаленко скористався помилкою захисників і злету відправив круглого між рук кіперу. 2:2 бойова нічия, яка зовсім не влаштовувала ІДС.
Днем раніше свій шанс на першу сходинку втратили гравці Широкого. В запеклій боротьбі вони не змогли подужати Ветеранів. 4:3 перемогу святкували підопічні Чайки. Гравцем матчу став Чудак Сергій, який відзначився дублем.