Вівторок, 15 жовтня 2019 20:07

Перша ліга. Фінальна пулька: "Енергетик" відривається від конкурентів

Цими вихідними відбулись перші матчі фінальної частини серед команд першої ліги. До вашої уваги звіт матчів:

13.10. Ст. «Спарта»
«Ветеран» 5:1 «ЦГЗК»
Голи: Балик Сергій 9’, 23’, Платонов Валентин 53’, Чудак Сергій 67’, Губський Олег 78’ – «Ветеран»; Задворний Станіслав 48’ – «ЦГЗК».

Мабуть ранній початок матчу негативно вплинув на гостей, адже показати свою гру, яка була в останніх матчах, їм не вдалося. Гравці ЦГЗК прокинулись лише у другому таймі, коли рахунок вже був 2:0 (дублем вистрілив Балик Сергій). На 48 хвилині гості, здавалось, повернулись у гру і скоротили відставання, але на більше сил не вистачило. «Ветерани» натомість провели ще три результативні атаки.

13.10. ст. НТБ «Гірник»
«Широке» 4:0 ФК «Гірник»
Голи: Троцик Станіслав 31’ 63’, Гардаш Сергій 65’, Вагнер Олександр 76’.

«Широке» видало, мабуть, одну з найкращих своїх ігор за останній час, розгромивши одного з лідерів групи. Хоча перед грою фаворитом вважались саме номінальні гості. Господарі завдяки цій перемозі втручаються в боротьбу за високі місця. А от «Гірник» в першому матчі втрачає лідерство в групі, яке повернути буде дуже важко.

13.10. ст. «Енергетик»
«Енергетик» 3:2 «Дніпрняка»
Голи: Іщенко Денис 44’ 61’ – «Дніпрянка»; Кіданов Юрій +56’, Березняк Роман 75’, Кіданов Андрій 89’ – «Енергетик»

Ще одна зустріч, лідера та аутсайдера групи, яка принесла цікавий результат. Легкої прогулянки для «Енергетиків» не вийшло. Напруга була під час всього матчу. Першими забили саме гості - це Іщенко Денис вивів свою команду вперед під занавіс першого тайму. На початку другої половини гри «Енергетик» отримав право на виконання 11-м удару, який чітко реалізував Киданов Юрій. Та вже через 5 хвилин «Енергетики» знову були у ролі наздоганяючого – Іщенко оформив дубль. Господарі кинули всі сили щоб відігратися і це їм вдалося – Березняк Роман відновив паритет. І коли вже здавалося, що матч завершиться бойовою нічиєю за справу взявся Кіданов Андрій, який за хвилину до кінця матчу приніс перемогу господарям.

13.10. ст. «Спарта»
«Агротім» 2:3 «ІДС»
Голи: Москаленко Антон 1’, Тронь Павло 4’, Ячмень Євген 18’ – «ІДС»; Мінін Олександр 33’, Штельмах Денис +56’ – «Агротім»

Гра розпочалась дуже жваво, вже до 18 хвилини «ІДС» встиг тричі розписатися в воротах господарів - по голу забили Москаленко, Тронь та Ячмінь. Такий початок явно не входив в плани «Агротіму», які намагалися хоч якось відігратися. На 33 хвилині Мінін один м’яч відквитав. А у другій половині матчу «Агротім» отримав право на 11-м удар, який реалізував Штельмах. Та на більше команд не вистачило.