Неділя, 02 січня 2022 17:31

Помер почесний громадянин Кривого Рогу Анатолій Сторожук

До свого 78-го дня народження не дожив почесний громадянин міста, Герой Соціалістичної праці Анатолій Сторожук. Редакції «Першого Міського» стало відомо, що серце видатного криворіжця зупинилося. Останні тижні свого життя він хворів.

Анатолій Васильович Сторожук народився 25 січня 1944 року в селі Шевченково Апостолівського району. Донині проживав у Металургійному районі разом із дружиною, мав двох доньок.

Трудову діяльність Анатолій Васильович розпочав у 1961 році, працював на «Домнобудівельному комбінаті» слюсарем. А у 1963 його призвали до лав Радянської армії. Після того, як відбув службу у війську, пан Анатолій продовжив працювати на «Криворіжсталі» – з 1967 по 1996 рік. Трудився на різних посадах від слюсаря до старшого змінного майстра.

У 1984 році Анатолієві Васильовичу за великий особистий вклад у збільшенні випуску металопродукції та трудовий героїзм присвоїли звання Героя Соціалістичної праці.

У 2004 році Анатолій Сторожук вийшов на пенсію, маючи загальний трудовий стаж майже 43 роки. Портрет Анатолія Васильовича встановлений на алеї трудової слави на виставці досягнень народного господарства, а ім’я занесене до «Радянської енциклопедії».

З 2011 року зимовий турнір м. Кривого Рогу з футболу проводився на призи Анатолія Васильовича.

Федерація футболу Кривого Рогу висловлює щирі співчуття рідним Анатолія Васильовича та сумує через непоправну втрату.

 

Read 198 times Last modified on Неділя, 02 січня 2022 17:45

Add comment


Security code
Refresh