Вівторок, 14 липня 2020 10:31

Стартував Кубок області 2020/2021

На вихідних стартував Кубок області 2020/2021! Хочеться відзначити, що всі команди скучили за футболом і в кожному матчі було забито мінімум 2 м’ячі.

У Кам’янському «Рапід» не вистояв в матчі з одним із фаворитів Кубка області «Дружби» Кривого Рогу. Підопічні Руслана Переверзія в дебютній офіційній грі сезону забили 4 сухих м’ячі свому супернику, відправившись в Кривий Ріг в гарному настрої.

У Павлограді господарі зіграли від оборони, а ось «Лозуватка» намагалася грати першим номером всю гру. Перший тайм видався дуже спекотним і нудним на події. А ось на 1-й хвилині другої половини ФК «Павлоград» вийшов вперед: Солодкий Вадим підстеріг відскок у воротарській площі — 1:0. Через 20 хвилин господарі забивають 2-й м’яч і здавалося гра зроблена. Але підопічні Олега Студнікова були з цим категорично не згодні, провівши класну кінцівку матчу. Спочатку центральний захисник Боярин Микола вдало зіграв на добиванні після кутового, а за 10 хвилин до кінця Нарзуллаєв Іскандар робить рахунок в матчі рівним 2:2! Обидві команди могли вирвати перемогу в матчі, але рахунок залишився незмінним.

Свої матчі на Кубок області провели і «Фортуна» з «ІДС». Перші переграли «Метеор» з Дніпра 4:3. А «ІДС» не втримав перемогу в матчі з «SipSipHouse».