НАШІ ПАРТНЕРИ

Вівторок, 10 серпня 2021 09:08

Суперліга 21/22. Криворізькі колективи починають з перемоги, нічиї та поразки...

08.08.2021. 17:30. ст. «Шахтар», Павлоград. 1 тур

ФК «Павлоград» — ФК «Дружба» (Кривий Ріг) — 1:5 (0:1)

У цій грі позначився виконавчий клас криворіжців. Підопічні Руслана Переверзія показали хорошу гру і відмінну реалізацію гольових моментів. В стартовому турі «Павлоград» не був схожий сам на себе і швидше за все, шахтарський колектив тільки набирає обертів і поступово входить в сезон.

08.08.2021. 18:00. с.Троїцьке. 1 тур

«Агро-КМР» (Троїцьке) — «ДЮСШ-1-Кривбас-84» (Кривий Ріг) — 2:2 (1:1)

Невеликим фаворитом цього протистояння були господарі поля, які цим матчем дебютували в новому для себе турнірі. «Агро-КМР» активніше провів зустріч і по ходу гри постійно пресингував та намагався грати першим номером. Але перша половина гри завершилась бойовими 1:1. На 57-й хвилині матчу Артем Петренко вивів господарів вперед і господарі старалися зберегти позитивний результат. На останніх хвилинах матчу рахунок в матчі був 2:1 на користь підопічних Валентина Рябоконя і здавалося перемога від них вже нікуди не вислизне, але Євген Сєлєдцов на першій компенсованій хвилині врятував свою команду від поразки. У Троїцькому бойові 2:2!

08.08.2021. 19:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. 1 тур

«Оріль» (Царичанський р-н) — ФК «Лозуватка» (Криворізький р-н) — 3:1 (2:0)

«Оріль» з перемоги дебютувала в Суперлізі Дніпропетровської області! Царичанці підсилили свій склад якісними гравцями та провели хороший матч, перемігши в Дніпрі міцну та досвідчену «Лозуватку». У першому таймі господарі вели гру і закономірно перемогли 2:0. У другій половині підопічні Олега Студнікова зробили певні висновки і вже нав’язали свою боротьбу, але перемогу царичанці не втратили.

Read 217 times Last modified on Вівторок, 10 серпня 2021 11:07