Увага! 20 травня відбудеться нарада представників ДЮФЛ та членів виконкому. Початок о 16:00 у конференц-залі ФФКР
Суббота, 12 Май 2018 19:36

УПЛ отказала «Вересу» в переносе матча с «Шахтером»

Опубликовано в Футбол в новостях

До Дирекції УПЛ звернувся ФК «Верес» з проханням перенести матч 31 туру «Шахтар» — «Верес» у зв’язку з харчовим отруєнням 9 гравців основного складу рівненської команди.

Розглянувши запит ФК «Верес», Дирекція УПЛ висловлює жаль щодо погіршення стану здоров’я футболістів основного складу команди. Проте, в зв’язку з тим, що станом на сьогодні у списку заявлених футболістів ФК «Верес» перебуває 63 особи, а до початку матчу залишається більше 24 годин, наведені обставини не можуть бути визнані Дирекцію УПЛ як форс-мажорні.

Враховуючи наведене, та керуючись пунктом 17 статті 9 Регламенту змагань сезону 2017/18, у Дирекції УПЛ не має достатніх підстав для переносу матчу ФК «Шахтар» Донецьк - ФК «Верес» Рівне з 13.05.2018 року на іншу дату.

Розуміючи складність обставин УПЛ просить вжити всіх можливих заходів для проведення зазначеного матчу у затверджені Дирекцією УПЛ дату та час.

У той же час, офіційний сайт «Вереса» повідомляє, що через харчове отруєння 9 футболістів, що не дає їм можливості взяти участь у поєдинку,, керівництво клубу не вбачає можливості взяти участі у грі. Відтак, прийняте рішення повертатися до Львова. Сьогодні о 17:00 команда залишила Харків.

Прочитано 120 раз Последнее изменение Суббота, 12 Май 2018 19:39

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Реклама

sudS sudsm