НАШІ ПАРТНЕРИ

Субота, 20 березня 2021 21:15

У Будинку футболу відбувся семінар слухачів Національної школи футбольного арбітра

мол-суд-1-min.jpg
18.03.21 у Будинку футболу відбувся семінар слухачів Національної школи футбольного арбітра другого року навчання та арбітрів - жінок, а також тестування з фізичної і теоретичної підготовки.
У відкритті заходу взяли участь заступник голови Комітету арбітрів УАФ та керівник НШФА Сергій Лисенчук, а також члени КА УАФ Леонід Ярмолинський і Михайло Овчар.
Молодим арбітрам було передано вітання від голови Комітету Лучано Лучі.
Він побажав майбутнім арбітрам завжди ставити перед собою найвищі цілі та вести щоденну кропітку роботу заради їхнього досягнення. Крім того, пан Лучі відзначив, що кожен має шанс працювати на поєдинках U-19 та другої ліги, якщо демонструватиме стабільний рівень арбітражу й використовуватиме досвід, який вони отримали у матчах регіонального та аматорського рівнів.
Після спілкування з учасниками семінару арбітри склали фітнес-тести, письмовий іспит та відеотест. Згодом, Сергій Лисенчук презентував програму для арбітрів НШФА другого року навчання, а Михайло Овчар – обізначив напрямок у жіночому футболі.
Пізніше учасники заходу заслухали інформацію щодо сучасних вимог до арбітрів із футболу з фізичної підготовки та медичного огляду.
Крім того, арбітри були проінформані про регламентні норми змагань ДЮФЛ, ААФУ, також вони прослухали лекції від викладачів НШФА — арбітра ФІФА Сергія Бойка та члена комітету арбітрів Леоніда Ярмолинського.
Криворізьку колегію арбітрив представляли чотири арбітри: Кирило Ісаков, Кушніренко Євген, Іванов Іван та Решетова Анастасія. Слід відмітити професіоналізм молодих талантів, вони впевнено пройшли всі випробування і теперь готуватимуться до Чемпіонату України серед аматорів індивідуально.
мол-суд-2-min.jpg
 
мол-суд-4-min.jpg
Read 49 times Last modified on Субота, 20 березня 2021 21:25

Add comment


Security code
Refresh