НАШІ ПАРТНЕРИ

Понеділок, 13 вересня 2021 13:18

ФК "Дружба" - володар кубку м. Кривого Рогу 2021 року...

11 Вересня на штучному полі стадіону «Металург» відбувся фінальний матч кубку міста Кривого Рогу 2021 року. На полі зустрічалися ФК «Дружба» та ФК «Колос» (Софіївка).

Гра розпочалась жваво і вже на 5 хвилині Сулімовський Георгій вколотив круглого у ворота Ащаулова. Колос намагався відігратися, але всі намагання розбивалися об надійну та злагодженну гру підопічних Руслана Перевірзія. На 31 хвилині Євген Соколан подвоїв перевагу «Дружби», знову замкнувши подачу з правого флангу. 2:0 - з таким рахунком команди відправились на перерву.

В другій половині матчу картина не змінилась. «Дружба» продовжувала контролювати хід поєдинку. Не підпускаючи суперників близько до своїх воріт, що в свою чергу вилилось у третій забитий м’яч, який провів на 75 хвилині Владислав Сьомкін. Лише після цього підопічним «Колоса» вдалося відіграти один гол, який на рахунку Власенко Євгена, проте на більше вже не вистачило часу. Отже, 3:1 - впевнена перемога «Дружби» , яка стає володарем кубку міста Кривого Рогу 2021 року. З чим ми і вітаємо весь колектив, тренера Руслана Перевірзія та Президента команди Миколу Моргуна.

Початок: 12:30

Арбітр: Левченко Максим

Дружба: Антоненко Олександр, Грибов Сергій, Сулімовський Георгій, Мазенко Олександр, Старовойт Віктор, Сьомкін Владислав, Логвиненко Максим, Снітко Сергій (Азовський Александр 78'), Янюк Олексій (Марусяк Єгор 64'), Петриченко Віталій, Соколан Євгеній (Лопін Юрій 77')

Колос (С): Ащаулов Віталій, Савоннік Юрій, Меденцов Дмитро, Косяк Роман, Ащаулов Олександр (Шпуганич Сергій 77') Мадяр Іван (Іщенко Денис 56'), Фурман Андрій, Кухаренко Олександр (Соломоненко Олександр 86') Малюшко Олександр, Власенко Євгеній, Спорнік Дмитро (Джингарадзе Гурамі 61')

Голи: Григорій Сулімовський  5', Євген Соколан  31', Владислав Сьомкін  75' - ФК "Дружба"; Власенко Євген 88' - ФК "Колос"

Попередження: Петриченко Віталій 39' - ФК "Дружба", Косяк Роман 51', Ащаулов Олександр 53 - ФК "Колос"