Понеділок, 17 червня 2019 20:56

КУБОК МІСТА. ПІВФІНАЛ. ФОРТУНА ПОСМІХНУЛАСЬ "ІНГУЛЬЦЮ"

изображение viber 2019 06 17 22 55 25

Сьогодні (17.06.19), відбувся перший півфінальний матч за Кубок міста Кривого Рогу. Зустрілися представник вищої ліги "Фортуна" та представник першої ІнГЗК (Інгулець). Як і очикувалося, матч вийшов видовищним. Усі, хто був на стадіоні, отримали задоволення від футбольної драми, яку влаштували команди на полі.

Розпочався матч під акомпонемент господарів поля. Фортуна притиснула до своїх воріт суперників та створювала момент за моментом. У ІнГЗК був лише один напівмомент після якого вони отримали моментальну контратаку та вже на 9' хвилині Спільняк Дмитро вийшов на побачення з голкіпером і вколотив мяч у дальній кут воріт - 1:0.

Далі підопічні Віктора Бакума продовжували контролювати хід гри та створювали свої моменти. Інгулець також не сидів в захисті і декілька разів відверто пробачили господарів.
На 23' хвилині після передачі Спільняка на ударну позицію вийшов Кладов Ігор та, випередивши захисника та голкіпера, прокинув мяч у ворота - 2:0. Так закінчився перший тайм. І вже мабуть всі вважали, що справу зроблено. Всі, крім Інгульця.

Після перерви команди зробили відразу 8 замін на двох. І якщо на гру Фортуни це ні як не вплинуло, то тренер Інгульця Компанієць Сергій зробив мабуть найвдалішу заміну, замінивши голкіперів, місце в воротах зайняв Демченко Олександр. Але про це згодом.

Друга половина гри розпочалась спокійно. Фортуна не поспішала, а Інгулець здаеться навіть не знав, що робити. Та не так сталось, як гадалось. На 52' хвилині після подачі до штрафної та невдалої гри захисника мяч опустився точнісінько на ногу Олегу Ширшову, який відправив його в ворота Фортуни - 2:1. Інтрига відродилась. Та не пройшло і двух хвилин, як в наступній атаці в карному майдачику Фортуни відверто порушив правила Костянтин Борисов, за що арбітр призначив 11-м удар, а порушник отримав попередження. Вирок чітко реалізува той же Ширшов Олег - 2:2.
Фортуна побігла в наступ, такий розклад явно не влаштовува граючого тренера команди, який, вже знаходячись на полі, намагався завести свою команду. Та забивати продовжив Інгулець. На 67' хвилині, Лівада Владислав (який весь матч розривав правий фланг атаки), виконав простріл, де метушнею захисників Фортуни скористався Лозинський Максим - 2:3. І це ШОК.

Фортуна знову понеслась вперед та повністю притисла до воріт Інгулець. На 68' хвилині Кладов Ігорь забиває з добивання - 3:3. А на 80 Спільняк Дмитро, втікши від захисників, виводить знову свою команду вперед - 4:3. І вже здавалось, що Фортуна своє не віддасть. Та тількі Інгулець розіграв мяч з центру поля, як пішла передача вперед на Ліваду, який обіграв суперника, прострілив і, ніким не прикритий, Мокеєв Віктор робить рахунок 4:4. ЦЕ ФАНТАСТИКА. Далі команди вже догравали матч. Створюючи лише напівмоменти. І все, свисток арбітра. Глядачів чекала футбольна лотерея. В якій фортуна посміхнулась Інгульцу. Всі 9 ударів були точними. До мяча підійшов Спільняк Дмитро. Розбіг. Удар. І тут спрацювала заміна тренера Інгульця. Демченко Олександр відбиває удар та виводить Інгулець до фіналу кубка міста!!! Далі було те, за що ми так любимо футбол. Ємоції!
Вітаємо команду "ІнГЗК" та тренера команди Компанійця Сергія!

Стадіон: УТБ «Гірник». Поле: 4. Погода: +29. Глядачів: 300.

Фортуна:Кожин Олександр, Борисов Костянтин, Костюков Сергій, Шелестов Богдан(Ткачов Денис 46’), Кладов Ігор, Савонік Юрій(Бакум Віктор 46’), Большунов Вадим, Суспіцин Дмитро(Хомутенко Станіслав), Ахматов Артем (Рохов Віталій 46’), Івженко Костянтин(Шишов Євген46’(Воробйов Віталій 90’)), Спільняк Дмитро.

Тренер: Бакум Віктор

ІнГЗК:Леонов Богдан(Демченко Олександр 46’), Тимофее Олександр, Жемчучов Микита, Федько Анатолій(Неофіта Іван), Будилко Василь(Продан Олексій), Ширшов Олег, Стеценко Микола, Каширець Артем, Лівада Владислав, Мокеєв Віктор, Лозинський Максим

Тренер: Компанієць Сергій

Голи: Спільняк Дмитро 9’, 80’, Кладов Ігорь 29’,68’ – Фортуна; Ширшов Олег  52’,54’, Лозинський Максим 67’, Мокеєв Віктор 81’ – ІнГЗК.

Гравець матчу: Лівада Владислав – ІнГЗК.

Read 468 times Last modified on Понеділок, 17 червня 2019 21:09