Понеділок, 22 липня 2019 09:44

Футбольний спектакль від Пенуелу та Атріуму.

14054106 1044078069047082 1537420239861992122 n

11 жовтих, 2 червоні, 4 голи, димова завіса від болівальників, шалений темп та божевільні пристрасті на полі. Це все про матч між ХФК "Пенуел" та ФК "Atrium". Рахунок першими відкрили гості. Підопічні Костянтина Боженара не давали в, перші 10 хвилин,  перейти навіть центр поля господарям поля, і вже на 5' хвилині нападник Атріуму Довгий Ярослав вийшов на побачення з голкіпером і закинув м'яч йому за комірець. Пенуел прокинувся тільки к середені першого тайму. Гості не вдало розіграли стандарт, після якого пішла контратака від господарів. Шпуганич Сергій намагався пробити по воротах але на заваді стала нога Тарасова Івана, який необачно зіграв проти суперника, так як це відблося у карному майданчику арбітр призначив 11-м удар. Удар з позначки вдало реалізував Вишневецький Дмитро.
На прикінці тайму знову Пенуел втікав в контратаку, яку зірвав Сердюк Родіон.  В дуже небезпечному стрибку він збив гравця Пенуелу, за що отримав пряму червону картку.

У другій половині матчу пристрасті продовживли вирувати на полі. Посипалися жовті картки. Так Гречка Роман договорився з арбітром і пішов додивлятися матч на трибуні. К тому часу рахунок вже був 1:2. Боженар Данило скористався метушнею в карному майданчику Пенуелу і розстріляв володіння Переходька. Крапку у матчі поставив той же Боженар Данило. Після провалу оборони, підопічних Трипольского, розстріляв ворота з декількох метрів. Атріум в дуже важкому матчі здобуває важливі 3 очки і продовжуе гонку за чемпіонсво. У Пенуела залишаеться 7 очок.

ХФК "Пенуел" (Кривий Ріг) 1:3 ФК "Atrium" (Павлоград)

Стадіон: ст. "Пенуелу"

Оцінка поля: 3

Погода:+27

Арбітр: Поліщук Максим (Кривий Ріг)

Голи: Вишневецький Дмитро - +23'; Довгий Ярослав - 5', Боженар Данило - 58', 80.

Попередження: Шпуганич Сергій, Стаднік Олександр, Вишневецький Дмитро, Шестаков Богдан, Гречка Роман, Мяшкур Данило, Спорнік Дмитро, Фурман Андрій - "Пенуел"; Тарасов Іван, Демьяновський Кирило, Боженар Данило - "Atrium".

Вилучення: Гречка Роман - "Пенуел"; Сердюк Родіон - "Atrium".

Read 122 times Last modified on Понеділок, 22 липня 2019 10:36