Середа, 01 вересня 2021 18:39

Чемпіонат Дніпропетровської області Перша ліга 2021/2022 Звіт 2 та 3 туру

22.08.2021. 11:00. ст. «Спорткомплекс Гірник», м. Кривий Ріг

«Колос» (Софіївка) – « ВДН» (Верхньодніпровськ) — 3:1 (1:0)

Голи: Шпуганіч Сергій, 41’, Кухаренко Олександр, 72’, Спорнік Дмитро, 76’ – Істасюк Олександр, 83’.

Попередження: Власенко Євген, 33’, Шпуганіч Сергій, 59’, Фурман Андрій, 84’, — Юрга В’ячеслав, 72’.

Видалення: Невойса Сергій, 19’.

Єдиним матчем цієї ігрової неділі було ранкове протистояння між Софіївським «Колосом» та Верхньодніпровським «ВДН». На момент третього туру жоден з даних суперників досі не мали залікових балів у своєму активі, тож цей матч може змінити положення в турнірній сітці як однієї команди так і іншої. Не зважаючи на спрагу гравців до голів, перший тайм вийшов досить сухим в цьому плані, слід відзначити, що незадовго після стартового свистка гості лишилися в меншості. Лише на 41-й хвилині господарі змогли повести у рахунку. Забитим м’ячем відзначився Шпуганіч Сергій. У другому таймі господарі продемонстрували глядачам куди більш атакуючу гру. Ії результатом стали голи Кухаренка Олександра та Спорніка Дмитра. Забивши три м’ячі господарі відчули себе в безпеці, і гості з Верхньодніпровська їм одразу нагадали, що розслаблятися на варто. На 83-й хвилині Істасюк Олександр завершує атаку своєї команди забитим м’ячем. Нажаль останні 7 хвилин матчу порадувати глядачів гольовими атаками не змогли, і матч завершився з рахунком 3-1 на користь «Колоса».

29.08.2021. 11:00. ст. «Центральний», с. Солоне.

ФК «Темп» (Солоне) – ФК «Колос» (Софіївка) — 1:0 (0:0)

Голи: Бардаченко Михайло, 90’+15’.

Попередження: Бардаченко Михайло, 27’, Безгін Микита, 30’, Щепалкін Євген, 49’, Литвиненко Сергій, 90’+6’ – Шпуганіч Сергій, 26’, Маляр Іван, 61’, Сахно Ігор, 73’.

Досить напружена зустріч між «Темпівцями» та «Колосянами» відбулася на стадіоні «Центральному» у селі Солоне. На відміну від господарів, гості з Софіївки провели лише один матч, де здобули відчутну перемогу над суперниками з Верхньодніпровська. Перший тайм пройшов відносно нейтрально стосовно гольових моментів. У цій боротьбі футболісти штурмували штрафні майданчики своїх суперників і показували свій характер, але вилилося лише в солідну кількість попереджень для обох сторін. Жоден з гравців не бажав робити помилки, яка могла-б коштувати перемоги його колективу. Вдалося відкрити рахунок лише на 90+15-й хвилині. Записує на себе єдине взяття воріт Бардаченко Михайло.