Середа, 29 вересня 2021 08:26

Чемпіонат Дніпропетровської області 2021/2022 Суперліга. Звіт 6-го туру

25.09.2021. 13:30. ст. «Будівельник», Кривий Ріг

ФК «Дружба» (Кривий Ріг) — ФК «Лозуватка» (Криворізький р-н) — 3:3 (2:0)

Голи: Гордієнко Артем, 2′, Соколан Євгеній, 19′, 65′ — Насекін Олег, 48′, 66′, 73′.

Попередження: Соколан Євгеній, 49′, Снитко Сергій, 80′ — Букс Ігор, 70′, Сладов Ігор, 75′, Несекин Олег, 84′.

Початок 6-го туру чемпіонату пройшов у запеклій боротьбі суперників, з яких ніхто не бажав поступатися, незалежно від позиції в турнірній таблиці сезону. Щодо результату матчу , був досить об’єктивний. Вже на 2-ій хвилині матчу відкриває рахунок Гордієнко Артем, гравці повели в активі. 19-а хилина, Соколан Євгеній забиває другий гол. Темп гри з кожною хвилиною ставав вище, номінальні гості на 48-ій хвилині також відрізняюься забитим м’ячем, де відзначився Насекін Олег. Далі забитими голами відзначилися тіж самі гравці: Соколан Євгеній, оформлює дубль, закріплюючи рахунок 3:1 на користь своєї команди. Та згодом, Насекін Олег забиває ще два голи, роблячи хет-трік в цьому поєдинку, зрівнюючи бойовий рахуок матчу 3:3. Поєдинок видався досить цікавим, команди Переверзія та Студнікова продемонстрували свій найкращий рівень гри. Хоча, в залежності від подій і реалізації моментів, результат цілком міг бути й іншим.

26.09.2021.14:00. смт. «Петриківка».

ФК «Оріль» (Царичанський р-н) — «ДЮСШ-1-Кривбас-84» — 2:2 (0:2)

Голи: Пімонов Антон, 54′, 90+3′ — Шкель Ілля, 38′, Поздняков Єгор, 41′.

Попередження: Кравчук Олександр, 18′, Хруленко Андрій, 27′ — Пилипенко Владислав, 19′.

Видовищний футбол показали нам команди ФК «Оріль» та «ДЮСШ-1-Кривбас-84». Хоч і «Царичанці» грали на домашньому стадіоні у смт. «Петриківці», але перевага після першого тайму була на боці «Криворіжців». Протистояння в першій половині гри було досить напруженим, обидва колективи показували сильний характер своїх здібностей. Гравці діяли зібрано, та впевнено долали атаки. Але наприкинці тайму, вдалося пробити ворота суперника Шкелю Іллі, згодом і Позднякову Єгору, які повели у рахунку 0:2. У другому таймі підопічні Максима Білика впевненно контролювали хід гри, не дозволивши «Кривбасу» забити більше голів. Розуміючи, що суперники роблять ставку на атаку, та помиляються в захисті, господарі створили достатньо моментів. Пімонов Антон оформлюючи дубль, зрівнює рахунок в цьому матчі 2:2.