ФК "ГІРНИК" офіційний сайт

fcg
Понеділок, 30 вересня 2019 19:17

Чемпіонат міста. Вища Ліга: Боротьба тільки починається…

Після чергових зіграних матчів у вищій лізі, боротьба за золоті нагороди стає ще запеклішою. В останніх іграх Софіївський «Колос» набрав ходи та після декількох перемог виривається на другу сходинку у турнірній таблиці, відстаючи від лідера всього на 4 пункти. Такий спринт вдався підопічним Манагрова після перемоги над одним з найпринциповіших суперників - «Лозуваткою». В супер важкому матчі «Колос» зміг вирвати перемогу, хоча все могло скластися в будь-яку користь. Гордієнко Артем відкрив рахунок вже на 3’ хвилині матчу. Та не довго вони раділи. На 11’ хвилині недбало зіграв захист «Колосу» в своїй штрафній площі і арбітр призначив 11-м удар. Прокопов був точним з позначки – 1:1. «Колос» не знітився і продовжив грати в свою гру і вже у середині першого тайму знову вийшли вперед. Голом відзначився Романчук Олексій. 2:1, саме за такого рахунку команди відправились на перерву.

Другий тайм розпочався спокійніше. Команди обмінювались атаками, але якоїсь загрози вони не несли. І лише на 73’ хвилині свисток арбітра змусив прокинутися обидві команди. Косяк невдало зіграв рукою і було призначено другий 11-м удар. До позначки підійшов той же Прокопов і знову був точним – 2:2, за 15 хвилин до кінця. Та з нічиєю не був згоден колектив з Софіївки. На 78’ хвилині переможний та такий важливий м’яч забив Малюшко Олександр. 3:2 -перемога на характері від «Колосу».

В іншому матчі зустрічались ще одні сусіди по турнірній таблиці. Дружба приймала «Кривбас-84». В цій грі більш досвідчений колектив здобув впевнену перемогу і довів що поразка в минулому колі була лише випадковістю. 3:1 на користь «Дружби», яка продовжує лідирувати.

В матчі між «ПівдГЗК» та «Фортуною» була боротьба до останніх секунд, але в підсумку мінімальну перемогу, завдяки голам Костенко та Івженко, здобули гравці «Фортуни» 2:1. Ця перемога зберігає для них теоретичні шанси на призові місця у цьому сезоні.

Матч «Суха Балка» - ХФК «Пенуел» було перенесено.