Понеділок, 21 жовтня 2019 19:04

Чемпіонат міста. Вища Ліга: «Дружба» та «Лозуватка» розіграють між собою золоті нагороди...

В чергових матчах вищої ліги чемпіонату міста були зафіксовані такі результати:

16.10 Ст. «Будівельник» 16:00.
ХФК «Пенуел» 0:5 «Лозуватка»
Голи: Белей Микита 8’, 38’, Щербаков Костянтин 32’, Тарасюк Максим 51’, Пшелуцький Максим 84’.

Лозуватка зараз на тому етапі, де кожна гра на вагу золота, і цей матч з «Пенуелом» не був виключенням. Підопічні Студнікова здобули впевнену і легку перемогу з рахунком 0:5. Дублем відзначився Белей Микита, ще по голу забили Щербаков, Тарасюк та Пшелуцький.

17.10 Ст. «Будівельник» 16:00.
«Дружба» 3:2 «Колос» (Софіївка)
Голи: Лопін Юрій 15’, Петриченко Віталій +50’, Сьомкін Владислав 83’ -«Дружба»; Косяк Роман 58’, Кладов Ігорь 62’ «Колос».

Перенесений матч 12 туру зіграли між собою «Дружба» та «Колос». Для обох колективів поєдинок був надважливим, адже вразі перемоги гостей вони повертались до гонки за чемпіонство, а ось поразка означала, що золоті нагороди розіграють «Дружба» та «Лозуватка». Підопічні Манагарова добре вивчили суперника та відразу закрилися біля своїх воріт. Перші хвилини пройшли доволі спокійно, без особливих моментів. Проте на 15 хвилині несподівано вистрілив Лопін, який влучним ударом відкрив рахунок. Вже на початку другого тайму «Дружба» отримала право на 11-м удар, Меденцов необачно зіграв у карному майданчику, вирок реалізував Петриченко – 2:0. Здавалось, що вже «Дружба» перемогу не втратить. Та буквально за 4 хвилини все перевернулось з ніг на голову. На 58’ хвилині Косяк заштовхав м’яч у ворота після кутового, а вже через кілька хвилин Кладов пробив з гострого кута і відновив рівновагу. Проте «Колос» сам подарував перемогу: необачна передача назад в центрі поля і на голкіпера гостей вибігло відразу двоє суперників, і вже в порожні ворота забивав Сьомкін Владислав – 3:2.

17.10. ст. НТБ «Гірник» 19:30.
«Фортуна» 1:5 ДЮСШ-1 «Кривбас-84»

Пройшло всього два дні, як ці суперники зустрічались між собою. В тому матчі впевнено перемогли гравці «Фортуни» - 6:1. А ось в цьому результат став несподіваним, проте в цілому по грі. Молоді гравці «Кривбасу» з перших і до останніх хвилин тримали гру під своїм контролем і в підсумку здобули впевнену перемогу. Ще до перерви підопічні Платонова зняли усі питання, забивши три сухі голи, а в другому довели справу до погрому. «Фортуна» забила лише гол престижу.

19.10. ст. НТБ «Гірник» 12:00.
«Колос» (Софіївка) 2:0 «ПівдГЗК»
Голи: Гордієнко Артем 18’, Шестаков Богдан

Після поразки від «Дружби» мали реабілітуватися підопічні Манагарова, при тому момент був підходящим. Суперником був «ПівдГЗК», які займають першу сходинку знизу. На початку матчу черговим голом відзначився Гордієнко, а під кінець матчу остаточний рахунок встановив Шестаков. 2:0 впевнена перемога «Колосу», яка допомагає відірватися їм від «Фортуни» в боротьбі за бронзові медалі.

20.10. ст. «Суха Балка» 10:00
«Суха Балка» 1:6 «Дружба»
Голи: Холопов Євген 15’ – «Суха Балка»; Лопін Юрій 17’, 44’, 55’, Янюк Олексій 45’, Сьомкін Владислав 59’, Ессомба Цанга Гаетан Жуніор 75’ – «Дружба».

Останній матч туру ледве не приніс сюрпризи. Господарі поля швидко розпочали гру і вже на 15 хвилині відкрили рахунок, приголомшивши гостей. На жаль, лише ці стартові хвилини можна віднести до активу «Сухої Балки». Далі на полі був лише один колектив – «Дружба». Вони швидко прийшли до тями і вже через дві хвилини Лопін зрівняв рахунок, на 44 вивів команду вперед, а на 55 оформив «хет-трик», ще по голу забивали Янюк, Сьомкін та Ессомба.