Четвер, 10 жовтня 2019 15:50

Чемпіонат міста. Вища Ліга: "Колос" та "Дружба" сильнішого не виявили...

Відбулись три матчі Вищої ліги чемпіонату міста.
     Перш за все увага була прикута до матчу двох претендентів на золоті медалі, Колос приймав Дружбу. Підопічні Манагарова мали шанс впритул наблизитися до лідера чемпіонату, але проти цього були гравці Дружби. Перший тайм вийшов за гостями. На 25 хвилині Мазенко рахунок відкрив, а на 42 Лопін подвоїв перевагу. І за такої гри здавалось гру було зроблено. Проте другий тайм розпочався з голу Кладова, який скоротив відставання, а вже через три хвилини Романчук встановив остаточний рахунок. Нічия 2:2, яка не задовільнила обидва колективи та проте боротьба продовжується.

ст. "Спарта", 16:00.
"Дружба" 2:2 "Колос" (С)

Ще в одній грі ДЮСШ-1 «Кривбас-84» приймав «Лозуватку». З перших хвилин гості взяли гру під свій контроль та не відпускали до кінця матчу. Першим забив Белей, потім подвоїв рахунок Тарасюк, а крапку в матчі поставив Щербаков. Впевнена перемога «Лозуватки.

ст. "Будівельник", 16:00.
ДЮСШ-1 "Кривбас-84" 0:3 ФК "Лозуватка"
В останньому матчі ХФК «Пенуел» мірявся силами з «ПівдГЗК». Матч видався бойовим та насиченим на події. Вже на третій хвилині матчу рахунок було відкрито - Прокопенко відзначився голом. Спантеличений таким початком «Пенуел» допустився ще однієї помилки і підопічні Стрижака отримали право на пробиття 11-м удару, але Акимов схибив з позначки. Далі господарі прибрали ініціативу в свої руки і на 36 хвилині рахунок зрівняли. В середині другого тайму Князев залишив гостей в десятьох, та чисельною більшістю «Пенуел» так і не скористався. Нічия 1:1.

ст. "Пенуел", 16:00.
ХФК "Пенуел" 1:1 "ПівдГЗК"
Read 250 times Last modified on Четвер, 10 жовтня 2019 17:40