Понеділок, 02 вересня 2019 19:41

Чемпіонат міста: Вища ліга. Лозуватка б'є Пенуел, Колос дотискає ПівдГЗК.

На минулому тижні відбулися два поєдинки Вищої ліги міста.

Лозуватка котком пройшлась по Пенуелу. Вже до 20 хвилини матчу було все зрозуміло. Швидкий гол Тарасюка на 5' хвилині, підкріпив Белей з 11-м позначки. Під кінець тайму підопічні Студнікова забили ще раз. Це зробив Шрамко. А у другому таймі довели гру до логічного завершення. Влучним пострілом відзначився Шаповаленко. Отож 4-0. Впевнена перемога лідера чемпіонату.

В іншому матчі було набагато цікавіше. ПівдГЗК приймав Софіївський Колос. Фаворитом зустрічи були саме підопічні Манагарова, але легкої прогулянки не вийшло. Першими рахунок відкрили господарі. Влучний постріл вдався Сулімовському. Та вже через дві хвилин Колос зусиллями Горяненко відігрався. А на прикінці першого тайму Колосу вдалося відзначитися ще двічі. Спочатку Меденцов відправив круглого в сітку, а потім той же Горяненко оформив дубль. У другому таймі ПівдГЗК відіграв один гол. Ткаченко Олександр зміг скоротити рахунок до мінімального і змусив нервувати вболівальників Колоса. І всьго можна було уникнути, якби за дві хвилини до цьго Бугайчук реалізував 11-м удар. Але, все таки, Колос здобуває перемогу - 3-2.

"Лозуватка" 4:0 ХФК "Пенуел"

Стадіон: "Будівельник"

Кількість глядачів: 50

Погода: +27

Арбтір: Барабанов Руслан

Голи: Тарасюк Максим - 5', Белей Микита - +18', Шрамко Віталій - 37', Шаповаленко Данило - 85' - "Лозуватка"

Попередження: Пронько Дмитро -  "Пенуел"

Вилучення: Не було

"ПівдГЗК" 2:3 Колос (С)

Стадіон: "ПівдГЗК"

Кількість глядачів: 100

Погода: +25

Арбтір: Дзюбас Єгор

Голи: Сулімовський Олександр - 26', Ткаченко Олександр - 86' - "ПівдГЗК"; Горяненко Артем - 28' 42', Меденцов Дмитро - 39', - "Колос"

На 84' хвилині Бугайчук Дмитро не реалізував 11-м удар.

Попередження: Бархударов Артур, Сулімовський Олександр - "ПівдГЗК"

Вилучення: Не було

Read 198 times Last modified on Вівторок, 03 вересня 2019 10:49