Вівторок, 15 жовтня 2019 13:33

Чемпіонат міста. Вища Ліга: "Лозуватка" на останніх хвилинах вириває перемогу у "Колосу"

На вихідних відбулись ще декілька матчів вищої ліги. До вашої уваги звіт матчів.

У суботу «Лозуватка» приймала «Суху Балку. Господарі впевнено та без проблем розібрались з суперником, наколотивши їм сім сухих голів. Дублями відзначились Балабас та Козенко, ще по голу забили Тарасюк, Щербаков і Шрамко. «Суха Балка» нічим, крім двох вилучень, не запам’яталась. Спочатку було вилучено гравця, з чим явно не погоджувався тренер гостей і тому також отримав червону картку.

12.10. ст. «Будівельник»
«Лозуватка» 7:0 «Суха Балка»
Голи: Балабас Олексій 13’, 39’, Щербаков Костянтин 46’, Козенко Владислав 62’, 80’, Шрамко Віталій 65’, Тарасюк Максим 88’.

На НТБ «Гірник» зустрічались «Фортуна» та «Пенуел». Матч видався багатим на моменти та голи. Інтрига трималась впродовж усього поєдинку. Вже на 5 хвилині Большунов відкрив рахунок і вивів господарів вперед. «Пенуел» швидко відійшов від пропущеного голу і на 20 хвилині гол-красень забив Гречка Роман, поклавши круглого точно в верхній лівий кут воріт. Під кінець першого тайму «Фортуна» знову вийшла вперед. Спільняк втік на побачення з голкіпером і впевнено переграв його - 2:1. Другий тайм розпочався обміном голами: спочтаку Хомутенко забив третій м’яч в ворота гостей, а вже через дві хвилини «Пенуел» рахунок скоротив - голом відзначився Мяшкур. Далі були спроби гостей відігратися, але м’яч вперто не йшов у ворота. На останніх хвилинах матчу «Пенуел» заробив небезпечний штрафний, до штрафного майданчику пішли майже всі гравці гостей разом з голкіпером. Попри те, невдала подача і захисники «Фортуни» швидко перевели м’яч на Спільняка, який втік від оборони і забивав вже у порожні ворота. 4:2 «Фортуна» здобуває перемогу.

12.10. ст. НТБ «Гірник»
«Фортуна» 4:2 ХФК «Пенуел»
Голи: Большунов Вадим 5’, Спільняк Дмитро 41’, 90+2’, Хомутенко Станіслав 57’ – «Фортуна»; Гречка Роман 20’, Мяшкур Данил 59’ – ХФК «Пенуел»

У понеділок на стадіоні «Спарта» зійшлися два претенденти на золоті нагороди: «Колос» (С) проти «Лозуватки». Обидва колективи підійшли до матчу в оптимальних складах, тому на глядачів чекав цікавий футбол. Першими забили господарі, найкращий бомбардир чемпіонату Гордіенко відзначився черговим забитим голом. Такий рахунок протримався аж до 84 хвилини, поки підопічні Студнікова не відігрались, а ще через 4 хвилини Рябой вивів «Лозуватку» вперед і, як виявилось, забив переможний м’яч. 2:1 вольова перемога гостей.

14.10. ст. «Спарта»
«Колос» 1:2 «Лозуватка»
Голи: Гордіенко Артем 37’ – «Колос»; Гажбной Юрій 84’, Рябой Дмитро 88’ – «Лозуватка»

Також в понеділок пройшов перенесений матч 13 туру між «Кривбас-84» та «Фортуною». В матчі з перших хвилин хід гри контролювали гості, які ще до перерви зуміли зняти питання про переможця, забивши три м’ячі. А в другій половині забити ще стільки і довести гру до логічного кінця. «Кривбас» спромігся лише на гол престижу. Отже 6:1 «Фортуна» за три дні бере максимум очок в двох іграх.