Понеділок, 09 вересня 2019 19:46

Чемпіонат міста: Вища ліга. Справжня бійня від Колосу та Пенуелу. Триллер в матчі Лозуватка-Фортуна...

Дуже ємоційним та нервовим вийшов черговий тур у Вищії лізі Чемпіонату міста.  Розпочався тур матчем двох принципових суперників: Софіївський "Колос" приймав ХФК "Пенуел". Матч вийшов по-справжньому видовищним. Купа порушень, злива голів, багато попереджень та вилучення. Підопічні Трипольского вийшли дуже мотивованими на цей поєдинок, мабуть попередня поразка від Лозуватки сильно розлютила їх. Вже з перших хвилин вони почали тиснути на ворота Колоса і майже відразу це принесло свої плоди. На 14' хвилині рахунок відкрив Олійник Микола - 1:0. І через травму, вже на 16' хвилині змушенний був покинути поле. Замість ньго з'явився Гречка Роман і він же на 26' хвилині подвоїв перевагу.
Підопічні Манагарова відразу кинулися відіграватися і на 30' хвилині Горяненко Артем відквитав один м'яч - 2:1. Та Пенуел не збавляв обертів. На 35' хвилині Фурт Ростилав відновив перевагу гостей у два м'ячі - 1:3. І саме за таким результату команди відправилися на перерву. Після перерви "Колос" заграв ще активніше. Доречі, грали вони вже у меньшості: ще в першому таймі арбітр вилучив Косяка Романа. Але це ніяк не завадило підопічним Манагарова. На 58' хвилині Монатко, який замінив Романчука, забиває другий гол Колосу - 2:3. І вже через 7 хвилин Горяненко оформлює дубль - 3:3! Та розв'язка матчу відбулась на 85' хвилині. Той же Монатка поставив переможну крапку, в дуже складному для Софіїчан матчі - 4:3. Три пункти для підопічних Манагарова.

Продовжився тур грою Лідера чемпіонату з 4-ою командою: Лозуватка приймала Фортуну. Цей матч пройшов більш стриманно, цьому свідчить лише одне попередження. Але не меньш цікаво. Вболівальники побачили 7 голів від обох колективів. Першими рахунок відкрила Фортуна. Воробйов Віталій забив вже у дебюті гри. Далі був дубль від Рябого Дмитра, який на 22' хвилині зрівняв рахунок, а на 33 вивів свою команду у перед. На прикинці матчу Лозуватка забила втретє. Фетісов відправив круглого в сітку. 3:1, команду їдуть на перерву. На почтаку другого тайму Рябой оформив хет-трик і вже довів рахунок до розгромного. Та з цим не погоджувались футболісти Фортуни, які кинули всі сили щоб відігратися. І це їм майже вдалося... На 70 хвилині Шрамко Віталій зрізав м'яч у власні ворота, а за 5 хвилин до кінця матчу Спільняк Дмитро скоротив відстань до мінімуму. Та фінального штурму не вийшло. 4:3, Лозуватка продовжує впевнено крокувати до чергово Чемпіонства.

У заключному матчі туру Дружба без шансів знищила ПівнГЗК. Ще до перерви справу було зроблено. Початок розгрому поклав Лопін, він же потім зробить і дубль. Ще по голу забили Корнійко Влад та Сьомкін Владислав. Останній непогано приклався, зловивши м'яч злету і потужно пробив кіпера "южан". 4:0. У другомі таймі гра трохи заспокоїлась. Та Дружба все одно забила своє, голом відзначився Янюк Олексій. А на останній хвилині матчу Корнійко оформив дубль. Загальний рахунок 6:0.

04.09.19.
"Колос" (Софіївка) 4-3 ХФК "Пенуел".

Стадіон: "Спарта"

Оцінка поля: 3

Погода: +27

Арбітр: Зенченко Сергій

Голи: Горяненко Артем - 30' 65', Монатко Андрій - 58', 85' "Колос"; Олійник Микола - 14', Гречка Роман - 26', Фурт Ростислав - 35' - "Пенуел"

Попередження: Шестаков Богдан, Красницький Роман - "Колос"; Фурт Ростислав, Вишнивецький Дмитро, Онац Михайло, Безуглий Данило - "Пенуел"

Вилучення: Косяк Роман "Колос"

07.09.19.
"Лозуватка" 4-3 "Фортуна"

Стадіон:  "Будівельник"

Погода: +28

Арбітр: Захарчук Віктор

Голи: Рябой Дмитро - 22' 33' 49', Фетісов Євген - 41', Шрамко Віталій - 70' (автогол) - "Лозуватка"; Воробйов Віталій - 19', Спільняк Дмитро - 85' - "Фортуна"

Попередження: Половенченков Ігор, "Лозуватка"

Вилучення:  Не було.

08.09.19.
"Дружба" 6-0"ПівдГЗК"

Стадіон: "Будівельник"

Погода: +25

Арбітр: Поліщук Максим

Голи: Лопін Юрій - 11', 36', Корнійко Владислав - 7', 90', Сьомкін Владислав - 21', Янюк Олексій - 66' - "Дружба".

Попередження: Не було

Вилучення: Не було

Read 243 times Last modified on Понеділок, 09 вересня 2019 22:02