Понеділок, 09 вересня 2019 20:55

Чемпіонат міста: Перша Ліга. Все тільки починається...

днепр горня

Не меньш видовищним видався тур і у Першій лізі. В обох группах лідери втратили очки. У Групі "А" Гірник несподівано програв Дніпрянці. Гірники, мабуть, недооцінили суперників, які впевнено преграли їх завдяки голам Скиби та Мелованського. Цей результат можна назвати сенсацією туру. 2:0 на користь Дніпрянки.

У центральному матчі групи зустричались друга та третя команди - Софіївка приймала Патріот. Тут впевнену, але дуже важку перемогу здобула Софіївка, яка переграла опонентів з загальним рахунком 3:1, та обійшла патріотів у турнірній таблиці, займаючи тепер друге місце.

У групі "Б" було не меньш цікаво. Знову несподіваку створив "Ентузіаст". Підопічні Сімакова приймали на своєму полі лідера групи "Енергетик". І після першого тайму саме Енергетики диктували хід поєдинку. Рахунок був 1:3, але в другому таймі Ентузіаст зпромігся на камбєк. На 65' хвилині Шпорт скоротив відставання до мінімуму, а за 4 хвилини до завершення протистояння Гуров Владислав зрівнює рахунок і створює ще одну сенсацію у турі. 3:3! Це призводить до того, що Енергетик знову втрачає першу сходинку. Цим відразу скористались футболісти Широкого. Вони не помітили вдома Колос з Новопілля. Боротьби в цьому поєдинку не вийшло - 4:0. І знову зміна лідера. В заключному матчі туру ІДС забив 6 м'ячів в ворота Інгульця. Останні мабуть вже всіма думками у фіналі кубка міста, та всеж на гол престижу спромоглися - 6:1.

07.08.19.
ФК "Софіївка" 3-1 "Патріот"

Стадіон: НТБ "Гірник"

Оцінка поля: 4

Погода: +28

Арбітр: Яровенко В'ячеслав

Голи: Ащаулов Олександр  18', Сергеєв Сергій 85', Монатко Андрій 44' - "Софіївка"; Рубан Денис +50' - "Патріот".

На 81' хвилині Сергеєв Сергій не реалізував 11-м удар.

Попередження: Балогуєв Володимиир - "Софіївка", Неваликун Костянтин - "Патріот"

Вилучення: Не було

08.09.19.
"Дніпрянка" - ФК "Гірник"

Погода: +20

Арбітр: Тохов Станіслав

Голи: Скиба Олег - 32', Мелованський Даниїл - 66' - "Дніпрянка"

Попередження: Сорока Олексій - "Дніпрянка"; Колос Володимир - "Гірник"

"Ентузіаст" 3-3 "Енергетик"

Стадіон: "Шкільний"

Оцінка поля: 3

Погода: +25

Арбітр: Яровенко Вячеслав

Голи: Моїсеєнко Сергій 16' Шпорт Євген 65', Гуров Владислав 86' - "Ентузіаст"; Кіданов Андрій 8', Красовський Роман 19', Базалев Віталій 36'- "Енергетик"

Попередження: Савченко Олександр "Енергетик"

Вилучення: Не було.

"ІДС" 6-1 "Інгулець"

Погода: +28

Арбітр: Ухов Анатолій

Голи: Філін Артем 40', Ячмінь Євген 45', 61', 65', 77', Лаврик Максим 82' - "ІДС"; Мокеєв Віктор 17' "Інгулець".

Попердження: Матоха Вадим, Микитін Євген, Романовський Роман - "ІДС"; Тимофеєв Олександр "Інгулець".

"Агротім" 1-2 МФК "Сталь"

Стадіон: "Спарта"

Погода: +28

Арбітр: Мішенін Олександр

Голи: Мінін Олександр 79' - "Агротім"; Катеринич Андрій - 8', Синявін Олександр - 70' "Сталь"

Попередження:Бондар Віктор, Скляренко Станіслав, Федорченко Ростіслав - "Агротім"; Стимчук Богдан - "Сталь".

"Широке" 4:0 "Колос" (Новопілля)

Стадіон: "Центральний"