Понеділок, 21 жовтня 2019 20:09

Чемпіонат міста. Перша Ліга: «Енергетик» в одному кроці від перемоги у чемпіонаті Першої ліги…

Цими вихідними відбулись матчі другого туру фінальної пульки серед команд Першої ліги:

19.10. ст. НТБ «Гірник» 11:00.
«Ветеран» 6:0 ФК «Гірник»
Голи: Балик Сергій 15’, 40’, Чудак Сергій 42’, Сорока Олексій 50’, Штурко Юрій 42’, Шаповаленко Данило 86’.

В цьому матчі зустрічалися друга та третя команди, та попри всі прогнози, боротьби в цьому матчі не вийшло. «Ветерани» ще в першій половині забили тричі. Другим поспіль дублем стрільнув Балик Сергій. Штурко Юрій забив третій м’яч. По перерві ще по голу - Чудак, Шаповаленко та Сорока. Друга поспіль перемога для «Ветеранів», і друга поспіль розгромна поразка для «Гірників».
Господарі, до речі, вийшли тепер на другу сходинку і залишаються єдиною командою, яка ще може наздогнати лідера.

20.10. ст. «Енергетик» 15:00.
«Енергетик» 3:0 «Агротім»
Голи: Кіданов Юрій 32’, 79’, Березняк Роман 78’.

«Енергетик» впевнено крокує до перемоги у чемпіонаті. На цей раз вони подолали «Агротім», героєм матчу став Кіданов Юрій, котрий відзначився дублем, третій гол на рахунку Березняка Романа. В цілому впевнена перемога господарів, які, в разі перемоги в наступному матчі, достроково займуть першу сходинку.

20.10. ст. «Суха Балка» 13:00.
«ЦГЗК» 2:2 «Широке»
Голи: Якімцов Станіслав 67’, 69 – «ЦГЗК»; Карпець Євген 22’ 60’ – «Широке».

Справжня битва вийшла в матчі між «ЦГЗК» та «Широким». Жодна з команд не бажала поступатися і підсумковий результат навряд чи задовільнив обидва колективи. Першими відкрили рахунок гості: Карпець Євген вдало пробив і м’яч опинився в воротах. Сам Євген забив і другий м’яч своєї команди, зробив він це на 60 хвилині. Відповіли господарі майже відразу - дублем від Якімцова Станіслава, який за 9 хвилин зрівняв рахунок. Далі команди створили ще кілька моментів, проте відзначитися не вдалося. 2:2 – нічия.

20.10. ст. НТБ «Гірник» 14:00.
«ІДС» 2:2 «Дніпрянка»
Голи: Москаленко Антон 4’, Ячмень Євген 52’ – «ІДС»; Горбаченко В’ячеслав 67’, Деганенко Антон 82’ – «Дніпрянка».

Цікавим та насиченим вийшов і матч між «ІДС» та «Дніпрянкою». Першими забили господарі, вже на 4 хвилині рахунок відкрив Москаленко Антон. Що правда, подвоїти рахунок вдалося аж у другій половині – Ячмінь Євген був найспритнішим у штрафному майданчику гостей. Та «Дніпрянка» не збиралась так легко здаватись. На 67’ хвилині рахунок скоротив Горбаченко, а врятуватися вдалось лише наприкінці матчу. Сама кінцівка матчу вийшла напруженою, та більше ніхто відзначитись не зміг.