ФК "ГІРНИК" офіційний сайт

fcg
Понеділок, 30 вересня 2019 19:26

Чемпіонат міста. Перша Ліга: ФК «Гірник» та «Енергетик» перемагають у своїх групах…

У заключному турі в Першій Лізі не відбулось якихось несподіваних результатів. В своїх матчах прогнозовано здобули перемоги обидва лідери своїх груп. Найцікавіший матч відбувся між ЦГЗК та Софіївкою де вирішувалось друге місце у групі «А». Підопічні Орехова без розкачки почали матч. Вже на третій хвилині заробивши право на 11-м удар. Холоднокровно вирок виконав Задворний. Наступний гол глядачі побачили вже на останній хвилині першого тайму. Мяч в роздягальню забив Якімцов і подвоїв перевагу для своєї команди.

Початок другого тайму був за Софіївкою. На 54 хвилині вони навіть змогли скоротити рахунок. Та на більше їх не вистачило. Всі намагання бодай зрівняти рахунок вийшли невдалими. А ось ЦГЗК за дві хвилини до кінця матчу встановили остаточний рахунок в матчі. 3:1 і ЦГЗК виривається на другу сходинку.

МФК «Сталь» намагалась завадити Дніпрянці скористатися осічкою Софіївки та піднятися на 3-тю сходинку. Та цьому не допомогли навіть два м’ячі, які забили господарі поля у ворота суперників. Натомість Дніпрянка наколотила у відповідь 5 голів. 5:2 перемога гостей, яка дарує їм 3-тю сходинку групи «А».

В іншій групі прогнозовано перше місце втримав «Енергетик», в останньому матчі здолавши «Ветеран». Гості двічі відігравались по ходу гри, але господарі все ж дотисли суперника. Переможний гол на 88 хвилині забив Кіданов Юрій. Підсумок: перемога 3:2 та перше місце в групі «Б».

Колос на своєму полі приймав ІДС. Гра була важка через стан газону. Та ІДСу це не завадило. Весь матч гості тримали гру під своїм контролем. Їх перевага вилилась у два м’ячі, які забивались у кожному з таймів. Ця перемога дозволила гостям зайняти другу сходинку в своїй групі.

Матч «Ентузіаст» - «ІнГЗК» не відбувся через зливу та поганий стан газону.

До вашої ували усі результати та підсумкові таблиці:

Група "А" 

ПершаА

Група "Б"

першаБ

Read 348 times Last modified on Вівторок, 01 жовтня 2019 10:29

Add comment


Security code
Refresh