ФК "ГІРНИК" офіційний сайт

fcg
Середа, 25 вересня 2019 20:39

Чемпіонат міста: U-9,U-10, U-11. Не дитяча боротьба...

На стадіоні Металург пройшов другий тур чемпіонату міста серед дітей віком до 9, 10, та 11 років. Другий ігровий день був насичений на емоції та по справжньому спортивною боротьбою.

Стартував ігровий день матчами найдоросліших команд. В першій зустрічі Гірник в нелегкому матчі переграв 4-1 ЦСДЮМ «Олімп». Першими рахунок відкрили саме Гірники. Але Олімп зміг відігратися і довго тримали свої ворота на замку, і навіть деколи відповідали контр-атаками. Та під кінець матчу Гірники дотисли своїх опонентів забивши ще три м’ячі.

В іншому матчі ще одна команда Гірників мірялась силами з ДЮСШ-1. І тут була інтрига до самого фінального свистка. Рахунок змінювався то на користь однієї команди, то на користь іншої. В підсумку шалені 3:3, які не задовільнили обидва колективи.

В останньому матчі ДЮСШ-1 «Кривбас-84» не помітив Локомотив-Олімпію, наколотивши їм 6 сухих голів.

2 tur u11

Далі в гру вступили U-10. В цій віковій категорії очікувані перемоги здобули команди Кривбасу, Гірника та ДЮСШ-4.
Перші переграли іншу команду Гірника, які на рік молодше, з загальним рахунком 12:2.

Гірник не без проблем, але все таки дотиснув ЦСДЮМ «Олімп» - 3:1. ДЮСШ-4 в свою чергу не помітили ДЮСШ-7 - 8:3.

2 tur u10

Завершався день матчами команд U-9.Найцікавішим було протистояння ДЮСШ-1 «Кривбас-84» та «Локомотив-Олімпія». В матчі, насиченим емоціями та не дитячої боротьби, вирвав перемогу Локомотив, хоча рахунок відкрили господарі. Прохід по флангу і влучний постріл в дальній кут – 1:0 Кривбас вийшов вперед. Та підопічні Полякова не думали так легко складати зброю. Зі штрафного удару точно під поперечину пробив 23 номер Локомотиву і м’яч опинився в воротах – 1:1.

Далі скориставшись помилками Кривбасу, Локомотив-Олімпія забили ще двічі. 3:1, команди пішли на перерву. В другому таймі Кривбас кинув всі сили на те щоб відігратися і це їм вдалося. За декілька хвилин вони змогли скоротити рахунок, але знову Локомотив відновив перевагу у два м’ячі. І все ж таки два влучні удари вдалися Кривбасівцям і ось вони такі бажані 4:4. Та не довго вони раділи, ще один влучний постріл від Локомотиву і вони виривають перемогу 5:4.

Інші матчі були менш наповнені інтригою. Так, наприклад, Гірник не помітив другу команду Олімпу, наколотивши їм 20 голів. Пенуел впевнено переграв другу команду Локомотива-Олімпіка – 10:2. А ДЮСШ-4 не спромоглися створити опір ЦСДЮМ «Олімп»-1 – 3:9.